Главная / Людина / Гумки для волосся можуть стати причиною інфекції

Гумки для волосся можуть стати причиною інфекції

Ви ніколи не зможете дивитися на гумки для волосся як раніше. Жителька Кентуккі Адрі Копп помітила у себе на зап’ясті шишку, яка не проходила. Спочатку вона припустила, що це укус павука, однак гематома продовжувала розростатися і ставала червоною. Навіть антибіотики не допомагали сповільнити її зростання.

Коли причину, нарешті, з’ясували, жінка не могла в це повірити. Виявляється, вона носила на руці гумку для волосся, на яку потрапила небезпечна бактерія. Вона проникла під шкіру жінки і стала причиною не одного, а трьох типів потенційно небезпечних інфекцій.

Чим небезпечні гумки?

Гумки для волосся не рекомендується носити на зап’ясті, в першу чергу, тому, що це може викликати проблеми зі шкірою. Жінці в кінцевому рахунку допомогла операція, так як було необхідно видалити велику кількість гною. Вона зареклася носити на руці гумку для волосся, але ця історія стала відомою, так як дуже багато жінок роблять те ж саме.

У багатьох дівчат є звичка носити багато гумок для волосся на зап’ястях, так само, як браслети. Проблема в тому, що багато виробників почали робити їх більш модними, додаючи блискітки і подібні матеріали. Саме неякісні матеріали і стають причиною такої проблеми, як інфекція. Тому якщо вам потрібні додаткові гумки, бажано носити в сумці, а не на руці.

Натхнення: fb.ru

 

 
comments powered by HyperComments