Главная / Інтернет / Хакери з Китаю зламали комп’ютери міноборони Австралії

Хакери з Китаю зламали комп’ютери міноборони Австралії

 
 

Останні кілька років було здійснено низку успішних атак на комп’ютерні системи уряду Австралії. Найбільшої шкоди кібершахраї завдали Міністерству оборони країни. Головними підозрюваними в даному випадку є китайські зловмисники. З відповідним затвердженням виступила місцева телекомпанія, яка посилається на джерела в оборонному відомстві.

«Наші інформатори підозрюють, що спонсорство хакерів, причетних до атаки на ресурси Міноборони, відбувається з Китайській Народній Республіці», — заявили в телевізійній компанії.

Помічник уряду з питань, пов’язаних з кібербезпеки Алістер Макґіббон відмовився від будь-яких коментарів для преси. Він не підтвердив і не спростував ці твердження, посилаючись на те, що уряд відмовляється від висловлювань на цю тему. У той же час він визнав, що комп’ютерні системи Австралії атакують «чи не кожен день».

Офіційний представник посольства КНР в Австралії відкидає твердження про те, що його держава займається кіберзлочинністю щодо Канберри. На його думку, звинувачення «безпідставні» і будуються «на помилкових кліше». Він направив ноту протесту своїм колегам дипломатам з Австралії і заявив, що перш, ніж публікувати звинувачення, необхідно провести розслідування.

 
comments powered by HyperComments