Главная / Технології / Холодильник Groundfridge дозволяє зберігати продукти, не використовуючи електрику

Холодильник Groundfridge дозволяє зберігати продукти, не використовуючи електрику

 
 

Легко забути, як багато електричної енергії нам доводиться витрачати на те, щоб зберегти нашу їжу свіжою – однак її частка в нашому споживанні досить велика. Саме тому голландська компанія «Weltevree» розробила оригінальний холодильник Groundfridge, який спирається на стару як світ концепцію підземного льоху, яка дозволяє зберігати їжу, не вдаючись до традиційних методів охолодження.

Groundfridge схожий на класичний льох, і є частиною концепту, який спрямований на те, щоб спонукати сучасних людей вирощувати і зберігати свою власну їжу. Groundfridge використовує природні ізолюючі властивості ґрунту і охолоджуючий ефект ґрунтових вод. Температура всередині холодильника залишається стабільною круглий рік тримається в районі 10-12 градусів Цельсія – така ідеальна температура для зберігання фруктів, овочів, вина і сиру.

Groundfridge розташовується під землею і покривається зверху витягнутим ґрунтом. Цей шар ґрунту завтовшки приблизно в 1 метр є ідеальним ізолятором, тому температура всередині камери практично незмінна. Для установки такого холодильника не потрібно ніяких дозволів, і витягнуту землю не потрібно вивозити та утилізовувати.

Натхнення: gearmix.ru

 
comments powered by HyperComments