Главная / Інтернет / Хостинг: важливість вибору

Хостинг: важливість вибору

Хостинг — це “готель для сайту”. Якщо більш серйозно — це послуга оренди обчислювальної потужності для розміщення інформації на сервері, який постійно підключено до мережі. Вибір хостингу для комерційного сайту — дуже відповідальна справа. Адже невдалий хостинг загрожує досить великими збитками і втратами і може бути критичним для самого існування фірми.

07-01-15-foto-600x406-1

В основному пропонуються такі види хостингу:

-колокація — розміщення вашого фізичного сервера у приміщеннях (дата-центрі) оператора;
-виділений сервер — оренда фізичного сервера у оператора;
-віртуальний хостинг — розміщення багатьох веб-сайтів на одному веб-сервері;
-віртуальний виділений сервер (vps) — це емулятор фізичного виділеного сервера на потужній машині, як правило, з наданням клієнту гарантованих ресурсів (оперативної та дискової пам”яті тощо).

Кожен з них має свої особливості. Особливо популярним в останній час стає vps — його часто навіть виокремлюють з хостингу в окрему послугу.

Однією з переваг vps є те, що цей сервіс зарекомендував себе як швидкий та стабільний. Саме тому популярний та рекомендований багатьма хостинг битрикс пропонує його серед своїх послуг як якісний, надійний та кращий на ринку. Слід додати, що в кількох тарифних пакетах пропонуються ще й додаткові безкоштовні послуги, які різко знижують трудомісткість та складність обслуговування. Варто повідомити й про те, що технічна підтримка згідно зі статистикою вирішує практично всі проблеми протягом менш ніж години.

Проте іноді й цього буває недостатньо. Одне з питань, що стоїть перед керівництвом фірми та адміном будь-якого корпоративного сайту — це безпека. Адже з моменту появи в Інтернеті на ваш веб-сайт чигає безліч зловмисників, мета яких одна: нашкодити вам. Один з їх методів — використання ddos-атак, тобто перевантаження вашого сервера навмисно організованими фальшивими “запитами” з метою його “зупинки”. Зрозуміло, що для серйозної компанії це — параліч бізнесу.

Чи можна від цього захиститися? В значній мірі так: методи розроблено. І найкраще, коли ці засоби використовуються на рівні сервера. А ще краще — це найвищий рівень захисту вашого трафіку так званим антиддос хостинг, який захистить вас від таких типів ddos-атак, як HTTP флуд, UDP флуд та SYN флуд. Даний сервіс розміщено у надійному дата-центрі у Франції.

Саме тому голландский хостинг вважається одним з найшвидших. Звичайно, в першу чергу це “заслуга” преміум-обладнання дата-центрів “країни тюльпанів”. Справа в тому, що місцеве законодавство дозволяє розміщення adult-контенту, який складається переважно з відео, і тому є вимогливим до ресурсів. Це може бути важливим і для вас.

Всі вказані закордонні хостинги — дешеві і прості в адмініструванні, адже технічна підтримка здійснюється зрозумілою вам мовою.

 
comments powered by HyperComments