Главная / Здоров'я / Як легше пережити перехід на зимовий час

Як легше пережити перехід на зимовий час

В ніч на 25 жовтня 2015 року Україна перейшла на зимовий час. О 4.00 відбудеться переведення стрілок на одну годину назад.

Перехід на зимовий час багато людей сприймають, як можливість зайву годину поспати. Але, за словами фахівців, переведення стрілок може погано позначитися на фізичному та психологічному стані людини. Це відбувається в результаті тимчасового збою, коли внутрішній біологічний годиник перестає синхронізуватися із зовнішнім.

Наслідком десинхроноза можуть стати підвищена стомлюваність, зниження працездатності, порушення сну, дратівливість навіть у здорових. У людей з гіпертонічною хворобою, бронхіальною астмою, виразкою шлунка, ендокринними та іншими захворюваннями можуть загостритися ці хронічні хвороби. За словами медиків, людський організм пристосовується до переходу на зимовий час протягом 2-х тижнів.

Щоб легше пережити переведення стрілок, фахівці рекомендують у цей період зменшити фізичні і емоційні навантаження вдома і на роботі. У перші дні після переходу на зимовий час потрібно виділяти більше часу на сон. Щоб допомогти своєму організму адаптуватися, лягайте спати по старому часу, а вставайте вранці – за новим.

Натхнення: www.likar.info

 

 
comments powered by HyperComments