Главная / Фото / Як би могла виглядати Венера Мілоська, будь у неї руки: 3D репліка статуї

Як би могла виглядати Венера Мілоська, будь у неї руки: 3D репліка статуї

 
 

Венера Мілоська: якою б вона була з руками.
Про те, як виглядала Венера Мілоська, коли в неї ще були руки, люди сперечаються вже майже два століття. Американський дизайнер вирішив використовувати для вирішення загадки Венери сучасні технології. Він прикріпив Венері руки і припустив, що вона займалася рукоділлям. Але все виявилося не так просто.

Всесвітньо відому скульптуру Венери Мілоської багато вважають сучасним парадоксом архітектурного мистецтва: з одного боку — це втілення краси, а з іншого – статуя спотворена. Пройшло майже два століття з того моменту, як в 1820 році на грецькому острові Мілос знайшли Венеру, і люди звикли, що ідеал краси без рук.

Статуя Венери Мілоської.
Вже не перше десятиліття точаться суперечки про те, як же виглядала статуя спочатку. Одні історики доводять, що Венера стояла поруч з воїном-Марсом. Інші зображують її як ту, що тримає дзеркало, яблуко чи лавровий вінок. Іноді припускають, що під ліктем лівої руки повинен був знаходитися п’єдестал. Венеру навіть зображували як матір, яка тримає дитину.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Космо Венмен, дизайнер з Сан-Дієго, для вирішення загадки, як могла спочатку виглядати статуя, використовував сучасні технології. Він звернув увагу, що позиція рук Венери Мілоської дуже підходить для того, щоб тримати веретено з пряжею.

Венера з веретеном.
Космо переглянув десятки навчальних посібників по рукоділлю і розробив 3D-візуалізацію того, як би мала статуя з веретеном у руках. Потім спільно з фахівцями компанії 3-D друку Shapeways він створив зменшену репліку статуї з білого пластику. Інструменти для пряжі друкувалися окремо, потім дизайнер збирав всю композицію вручну. У підсумку Космо зрозумів, що ні прядку, ні волокна, ні веретено просто неможливо було зробити з мармуру, бо руки статуї відвалилися б під їх вагою.

Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments