Головна / Поради / Як перевірити пральну машину

Як перевірити пральну машину

 

В момент купівлі пральну машину складно перевірити на працездатність. Для цього необхідно підключити до системи водопостачання та водовідведення, що неможливо здійснити в магазині. Тим не менше, існують методи, які допоможуть виявити несправність. Розглянемо їх більш докладно.

01-07-15-foto-600x400-1 (3)

1) Зовнішній вигляд. Уважно огляньте вподобану модель пральної машини. На ній не повинно бути ніяких пошкоджень або подряпин. Понатискайте на клавіші, покрутіть ручки, відкрийте і закрийте люк – все повинно працювати. Якщо з першим пунктом буде все гаразд, зверніть увагу на інші, не менш важливі деталі.

2) Транспортні болти. Вони розташовані на задній стороні пральної машини. При їх відсутності краще відмовитися від покупки. Візьміть інструкцію з використання обраної моделі і перевірте, скільки болтів повинно знаходитися, і в яких місцях вони розташовані. Потім подивіться, чи рівно закручені болти. Якщо вони трохи нахилені, швидше за все, техніка зазнавала удару, внаслідок чого бак змістився в бік. Він міг просто потріскатися і зламатися.

3) Ніжки. Нахиліться і подивіться, чи має обрана модель регульовані ніжки з контргайками (чотири штуки). Покрутіть кожну ніжку і переконайтеся, що вони рівні. У деяких випадках ніжка може бути зігнута (разом з кутом корпусу), що вказує на нещодавнє падіння. В процесі удару з ладу може вийти все що завгодно, тому краще не ризикувати і попросити іншу модель.

4) Лоток для миючих засобів. Ця деталь повинна вільно вийматися і вставати назад. На різних моделях лоток може вийматися по-різному. Попросіть продавця продемонструвати вам правильний метод і повторіть за ним. Переконайтеся, що лоток не має тріщин або інших пошкоджень. Потім огляньте отвір, з якого його дістали. Звідти не повинно виходити запаху порошку. В іншому випадку можна вважати, що модель вже була в експлуатації.

5) Шланги. Ретельно огляньте ці деталі і переконайтеся, що вони цілі. Приділіть особливу увагу зливному шлангу. Він закріплений до корпусу і приєднаний до помпи. Цей шланг є гофрованим і досить тонким, що вказує на нестійкість до пошкоджень. Що стосується заливного шланга, він знаходиться в барабані і є більш міцним, оскільки виготовлений з товстої гуми.

6) Барабан. Ця деталь має багато маленьких отворів для циркуляції води. Вони були створені шляхом пресування. Зовнішні краї цих отворів є гострими. Під час пресування може статися так, що один з гострих країв виявиться з внутрішньої сторони. В результаті після прання речі просто порвуть. Під час зварювання можуть утворитися задирки з металу, які також можуть зіпсувати речі. Для перевірки барабана вам знадобляться капронові колготки. Згорніть їх і проведіть по всій поверхні барабана. При відсутності зачіпок можна вважати, що все в порядку.

7) Перевірка працездатності. Ви можете частково перевірити вибрану модель на працездатність. Для роботи режиму «Віджим» немає потреби в підключенні до водопроводу. Внаслідок запуску буде працювати тільки помпа і барабан. Ви можете застосовувати цей метод прямо в магазині і переконатися, що конкретний режим працює справно. Але врахуйте, що якщо техніку будуть доставляти вам на будинок у холодну пору року, необхідно почекати, поки вона нагріється, і тільки потім включити.

Після придбання пральної машини почніть відразу ж використовувати її. Проганяйте її в різних програмах, бажано щодня. Таким чином, ви зможете добре перевірити роботу та визначити будь-які недоліки протягом 14 днів з моменту придбання. Якщо цей термін ще не вийшов, ви маєте право повернути пральну машину продавцю.

Натхнення: sovetclub.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments