Головна / Поради / Як підключити витяжку

Як підключити витяжку

 

Кухонна витяжка – незамінний прилад, який поглинає запахи, що виникають під час приготування страв. Багато питань виникає при покупці і установці цього апарату. У цій статті ми розповімо, як підключити витяжку.

30-06-15-foto-600x450-1

1) На початковому етапі необхідно виготовити нову розетку, від якої і буде підключено прилад. Для цього за допомогою дриля зі спеціальною насадкою виготовте поглиблення. Від цієї ямки проштробіть канавку. У ній буде розташовуватися кабель. Підключіть одну частину проводу до коробки з усіма скрутками та контактами, а другий кінець до розетки. Якщо ви вже зробили ремонт, то доведеться монтувати зовнішню розетку і ховати провід в пластиковий короб.

2) Після цього необхідно пригвинтити спеціальні опори або рамки для кріплення витяжки. Варто пам’ятати, що апарат повинен встановлюватися чітко горизонтально, для цього скористайтеся рівнем. Позначте місця для отворів олівцем і просвердліть дірочки. Забийте в отвори пластикові розпірки і пригвинтіть кріплення дюбелями. Тепер повісьте витяжку.

3) Перед придбанням витяжки слід викликати працівників служби, яка займається вентиляцією. Можете самостійно перевірити прохідність повітроводів. Для цього зніміть решітку і запаліть сірника, полум’я повинно затягуватися в тунель. Якщо цього не відбувається, доведеться пробивати повітропровід від листя або будівельного сміття. Якщо немає можливості зробити так, придбайте витяжку, яка забезпечена двома фільтрами для очищення. Вона викидає очищене повітря прямо в приміщення.

4) Після того як витяжка придбана і перевірена працездатність повітроводів, необхідно придбати спеціальну трубу. Це може бути гофра або труба з оцинковки. Найпростіше придбати гофру, так як немає потреби підганяти стики, досить просто стиснути трубу. Необхідно, щоб колір збігався з діаметром отвору у витяжці. Надіньте гофру на відводний отвір і закріпіть її хомутом. Зніміть сітку з отвору в стіні і закріпіть спеціальний пластмасовий перехідник. На опукле надіньте кільце другий край гофри і закріпіть хомутом. Тепер можете випробувати апарат. Ви повинні почути характерний звук.

5) Трохи складніше підключити вбудовану шафу витяжку. Вам доведеться за допомогою лобзика трохи переробити один з навісних ящиків кухонного гарнітура. Для початку виміряйте відстань від варильної панелі до верхньої частини витяжки. Мінімально відстань має становити 70-90 см. Якщо прикріпити апарат ближче до плити, він буде сильно нагріватися, що приведе до його поломки.

6) Необхідно, щоб ширина витяжки повністю співпадала з розмірами шафи. Видаліть дно з ящика, а у верхній його частині зробіть отвір, діаметр якого повинен має дорівнювати розміру труби. Пригвинтіть кріплення до шафі і встановіть нижню частину витяжки. Трубу зніміть і приєднайте її після встановлення нижньої панелі. Зверху в отвір на шафці вставте гофру і закріпіть її краю за допомогою хомутів. Тепер можна підключити апарат до мережі і перевірити його працездатність.

Не забувайте проводити техобслуговування витяжки і очищати металеві фільтри. Це продовжить термін служби апарату і зробить повітря в приміщенні чистіше.

Натхнення: sovetclub.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments