Главная / Ґаджети / Як зняти і де потім шукати скріншот в Android?

Як зняти і де потім шукати скріншот в Android?

Користувачі ОС Android відзначають, що коли вони роблять скріншот, з’являється повідомлення, що надає посилання, при переході за яким можна відкрити зображення. Якщо ж цього не зробити відразу, то в додатку Фото будуть відображатися тільки ті знімки, які зроблені за допомогою камери девайса. Як робити скріншоти на різних пристроях і в різних версіях операційної системи і, найголовніше, де їх потім шукати? Адже деколи всього один скріншот здатний багато чого сказати про переваги операційної системи.

Відповідь на це питання, можливо, і очевидне для досвідчених користувачів смартфонів і планшетів, але буде дуже цікавий новачкам. Воно розкривається в опублікованій ресурсом The New York Times замітці «Searching for Android Screen Shots».

Розташування знімків екрану вашого девайса залежить не тільки від версії Android, але і від пристрою. Якщо ви не бачите папки «Скріншоти» (Screenshots) у додатку Google Фото (Google Photos) на своєму телефоні або планшеті під управлінням Android 5.1, торкніться піктограми Меню (з трьома лініями), що розташовується у верхньому лівому кутку екрану, і відкрийте папку пристрою (Device Folders). Оновленням до версії операційної системи в минулому серпні порадувала своїх володарів пристроїв компанія Sony.

У розділі скріншотів ви побачите превью тих знімків екрану, які були раніше зроблені вами. Розділ Device Folders відображає зображення, створені за допомогою інших додатків. Йдеться в тому числі про фотографії, які були завантажені з Twitter, або тих картинках, які ви редагували в Adobe Photoshop Express.

Якщо девайс працює під управлінням попередніх версій Android, наприклад Kit Kat (версія 4.4), то просто відкрийте програму Галерея (Gallery), виберіть альбомне відображення (Album view) і знайдіть папку «Скріншоти» (Screenshots). Якщо її там немає, то це особливості програмної оболонки, наданої вендором вашого телефону. Слід зазначити, що по ряду причин деякі користувачі не бажають оновлюватися до Lollipop з цієї версії Android.

Спосіб, за допомогою якого можна зробити знімок екрану, варіюється в залежності від пристрою, але зазвичай це завдання вирішується утриманням одночасно кнопки живлення (Power) і зменшення гучності (Volume Down). Цей спосіб працює на багатьох смартфонах і планшетах, в числі яких — Droid Turbo, Moto X і Google Nexus.

Деякі вендори смартфонів, наприклад Samsung, в своїх телефонах (Galaxy S5 і Galaxy S6) дозволяють користувачу робити знімок екрана одним дотиком телефонного дисплея ребром долоні і подальшим свайпом зліва направо. При цьому поєднання кнопок живлення і зменшення гучності теж працює. Щоб подивитися колекцію скріншотів на пристрої Samsung, відкрийте програму Галерея, перейдіть в альбомне відображення (Album view) і торкніться розділу «Скріншоти» (Screenshots).

Натхнення: androidinsider.ru

 

 
comments powered by HyperComments