Главная / Поради / Який відлякувач щурів і мишей кращий?

Який відлякувач щурів і мишей кращий?

Гризуни – проблема будь-якого приватного будинку, а також підприємств харчової промисловості. Крім того, миші і щури – часті гості в дачних будиночках. Вони докучають людям тим, що псують наші запаси їжі, прогризають дірки в меблів і стінах, а також є джерелом зараження різними вірусними захворюваннями.

Існує безліч способів боротьби з ними, починаючи з механічних мишоловок і хімічних отрут і закінчуючи агресивними методами дератизації.

09-06-15-foto-600x460-1

Один з найбільш сучасних видів зброї проти гризунів – спеціальний прилад, який в народі іменують відлякувачем. Давайте розглянемо принципи його роботи і з’ясуємо, який ультразвуковий відлякувач для щурів і мишей краще.

Як вибрати ефективний відлякувач щурів і мишей?

Всі відлякувачі працюють приблизно за однією схемою: вони являють собою генератор, який випромінює хвилі великої гучності і частоти. При цьому створюється обстановка, дуже дискомфортна для дрібних шкідників, і вони змушені покидати приміщення, не завдаючи особливої шкоди. Існують і такі види пристроїв, які крім ультразвукових хвиль випромінюють ще й електромагнітні.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Секрет у тому, що гризуни, які перебувають внизу харчового ланцюжка, володіють дуже тонким слухом, який необхідний їм для виживання. І людина, прагнучи захистити свій будинок і запаси їжі, винайшла прилад, що впливає тільки на дрібних гризунів.

Переваги ультразвукового відлякувача в боротьбі проти щурів і мишей очевидні: абсолютно не впливаючи на людину, цей прилад здатний відвадити докучливих гризунів від ваших припасів. Крім того, ці прилади, на відміну від отрут, не токсичні, адже тут не фігурують ніякі хімікати (тому господарі можуть бути спокійними за своїх домашніх тварин).

Купуючи такий прилад, переконайтеся, що він не випромінює звук, помітний людським вухом (особливо якщо ви збираєтеся використовувати його в житловому приміщенні). Також іноді дешеві моделі електронного відлякувач мишей впливають на собак: якщо у вас є домашній улюбленець, поставтеся до вибору відлякувача більш уважно.

Найбільш популярними і, відповідно, ефективними моделями, є такі:

    • «Електрокіт» найчастіше використовується в невеликих приміщеннях, таких як офіс, квартира або сарай. Цей побутовий відлякувач мишей на батарейках цікавий наявністю спеціального генератора: він працює на постійно мінливих частотах, завдяки чому гризуни постійно знаходяться під впливом неприємного для них ультразвуку;
    • «Pest Reject» – відлякувач, широко рекламований по телебаченню. Він працює від електромережі, а потужність приладу здатний охопити всі приміщення і навіть проникати крізь стіни (крім металевих перешкод). Цікаво, що Pest Reject позиціонується, як відлякувач не тільки гризунів, але і комах (таргани, домашні мурахи). Але багато хто користувачі відзначають, що це не завжди відповідає дійсності;

Какой отпугиватель крыс и мышей лучше?

  • «Riddexplus» – прилад з схожими характеристиками. Радіус його дії становить близько 200 м, завдяки чому його нерідко купують для захисту від гризунів невеликих складських приміщень. При цьому ціна пристрою Riddexplus досить демократична;

Натхнення: womanadvice.ru

 
comments powered by HyperComments