Главная / Гумор / Японець створює дивовижні гіфки з класичних гравюр

Японець створює дивовижні гіфки з класичних гравюр

 
 

Японський художник додає родзинку старовинними гравюрами в стилі укійо-е — він перетворює традиційні японські ілюстрації із старих книг в сучасні гіфки і меми. Цей умілець відомий в мережі під ніком е segawa thirty-seven.

Серія створених ним анімованих GIF іноді доповнює композиції поїздами, інопланетними тарілками і лазерними променями або ж повітряними зміями, що повільно рухаються і легким вітерцем.

Джерело: thisiscolossal.com

1. У XVII-XIX століттях в Японії були дуже популярні гравюри в стилі укійо-е .. Цей стиль зародився на хвилі урбанізації, що призвела до появи класу торговців і дрібних ремісників, які почали писати оповідання й повісті і оформляти їх малюнками.

2. На цих зображеннях, в даний час відомих всьому світу, відображені статичні сцени, однак японський художник, який працює під ім’ям е segawa thirty-seven, вирішив оживити гравюри.

3. Для своєї роботи японець використовує Adobe Photoshop і After Effects, з допомогою яких змінює статичні зображення, додаючи на них сучасні (а іноді і футуристичні) об’єкти на зразок літаючих тарілок.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Натхнення: bigpicture.ru

 
comments powered by HyperComments