Главная / Людина / Індійське немовля, у якого 8 кінцівок, вважають втіленням божества

Індійське немовля, у якого 8 кінцівок, вважають втіленням божества

 
 

В індійському місті Думрі-Ісрі народилося немовля з 8 кінцівками. Втім, дізнавшись про те, що їхня дитина з’явилася на світ з настільки серйозними відхиленнями, її батько анітрохи не засмутилися. За словами чоловіка, його син є втіленням багаторукого бога Ганеша, повідомляє Mirror.

Такої ж думки дотримуються сотні жителів міста, які зібралися біля будинку чоловіка, щоб помилуватися на його сина. Висловити свою повагу «втілення божества» приїхали віруючі з навколишніх міст. Один з них подолав майже 100 кілометрів, щоб подивитися на дитину.

«Коли друг прислав мені знімок цього малюка, я подумав, що це фотомонтаж. Але потім в газетах написали, що у нього дійсно чотири руки і чотири ноги. Я тут же відправився в шлях», — заявив захоплений житель Індії.

Віруючі вважають, що малюк, якому поки не придумали ім’я, є втіленням чотирирукого бога Ганеша зі слонячою головою. Це одне з найбільш шанованих божеств індуїстського пантеону.

Читайте також: 

В якому стані знаходиться дитина, не повідомляється. Також невідомо, як себе почуває його мати. Це не перший випадок, коли дітей з генетичними відхиленнями в Індії вважають живими божествами.

Так, громадяни країни впевнені, що хлопчик з 25-сантиметровим хвостом також є втіленням вищих сил.

Натхнення: othereal.ru

 
comments powered by HyperComments