Главная / Всесвіт / Інопланетяни захопили космічний зонд «Воянджер-2»

Інопланетяни захопили космічний зонд «Воянджер-2»

Інопланетна цивілізація захопила космічний зонд NASA і через нього відправляє закодовані повідомлення на Землю. Як повідомили вчені з НАСА, космічний мандрівник Воянджер — 2 несподівано змінив кодування відісланих повідомлень.

f609aa1d4206aec27d9767c402264ed3
Співробітник NASA Кевін Бейнс повідомив, що на відстані близько 15 мільярдів кілометрів від Землі космічний зонд несподівано став посилати дані на мові, що ніхто з фахівців не зміг зрозуміти. Це могло статися лише в одному випадку, якщо хтось змінив систему зв’язку космічного зонда Вояджер-2.

Аналіз отриманих повідомлень показав, що в двійковій системі зонда код був змінений з 0 на 1. У НАСА відзначають, що інші системи зонда не піддалися ніяким змінам і працюють в штатному режимі.


Можливо що зміна двійкового коду, це своєрідна відповідь інопланетян і відповідь позитивна! Адже хтось перепрограмував зонд, а значить це послання нам про те, що ми не одні у Всесвіті.

Згідно з офіційними повідомленнями НАСА, «… збій в пам’яті бортового комп’ютера, мабуть, викликав зміни в структурі переданої наукової інформації Voyager 2. Значення в одній комірці пам’яті було змінено з нуля на одиницю».

Фахівці НАСА перезавантажили бортовий комп’ютер Вояджера 2 до початкового стану. Подія поки що так і залишилася загадкою…


Два американських міжпланетних зонда «Вояджер-1» і «Вояджер-2», створені в Лабораторії реактивного руху NASA, вирушили в космос в 1977 році з різницею у 16 днів.

«Вояджер-1» був запущений 5 вересня 1977 року. Під час своєї подорожі він пролетів поруч з Юпітером і Сатурном, передавши на Землю їх зображення. В даний час він є найбільш далеким від Землі апаратом, створеним людиною.

«Вояджер-2» стартував 20 серпня 1977 року. Крім Юпітера і Сатурна, він також пролетів повз Уран і Нептуна. На борту кожного з апаратів є послання позаземним цивілізаціям – «Золота платівка». Це позолочена інформаційна платівка з міді, на якій представлені 115 слайдів з фотографіями життя на Землі, записи земних звуків (вітер, хвилі, грім), музика та привітання на 55 мовах. Також на ній вказано розташування Сонячної системи.

Обидва «Вояджера» підтримують зв’язок з Землею за допомогою мережі дальнього космічного зв’язку NASA, сигнал йде близько 17 годин до одного апарату і близько 14 годин до іншого. Враховуючи, що апарати отримують енергію від радіоізотопних термоелектричних генераторів, що працюють на плутонії-238, енергії вистачить для роботи апаратури «Вояджерів» приблизно до 2025 року.

Цікаво те, що за всіма розрахунками «Вояджер-1» повинен був вийти в міжзоряний простір, але цього так і не сталося. Обидва апарати продовжують знаходиться в Сонячній системі…

 

 
comments powered by HyperComments