Главная / Здоров'я / Інтенсивні тренування можуть уповільнити розвиток хвороби Паркінсона

Інтенсивні тренування можуть уповільнити розвиток хвороби Паркінсона

Згідно з дослідженнями вчених з Північно-західного університету, інтенсивні тренування три рази на тиждень значно уповільнюють розвиток хвороби Паркінсона. За словами експертів, регулярне виконання вправ високої інтенсивності зменшують тремор кінцівок, а також прискорюють рух і покращують баланс на 15% протягом шести місяців. Цього достатньо, щоб реально поліпшити якість життя пацієнтів, кажуть медики.

У пацієнтів з хворобою Паркінсона спостерігається дефіцит нейромедіатора допаміну, який відповідає за моторну функцію і пам’ять. Фахівці виявили, що інтенсивні фізичні вправи стимулює мозок виробляти допамін. Отримані висновки є особливо важливими, оскільки хвороба Паркінсона стає все більш поширеною недугою, особливо серед старіючих груп населення, а деякі медики навіть називають поширеність хвороби пандемією.

Дослідження, проведене за участю 128 пацієнтів, показало, що інтенсивні фізичні навантаження не дозволяють руйнівним симптомам хвороби погіршуватися протягом мінімум шести місяців, при цьому дана перевага може спостерігатися протягом набагато більш тривалого терміну. Для того щоб фізична активність мала високу інтенсивність, частота серцевих скорочень повинна бути збільшена на 80-85%, відзначають фахівці.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments