Главная / Технології / iPhone допоможе знаходити паразитів в крові пацієнтів

iPhone допоможе знаходити паразитів в крові пацієнтів

 
 

Провести аналіз крові у жителів африканського континенту на наявність паразитів не завжди просте завдання. Використовувати спеціалізовану повністю обладнану всім необхідним лабораторію досить важко. Часто потрібне мобільне і компактне рішення, яке легко використовувати і зручно перевозити з місця на місце. Тому група інженерів з Каліфорнійського університету (Берклі) розробила спеціальне пристосування під назвою CellScope Loa, яке допоможе знаходити паразитів, наявних у крові пацієнтів. Що цікаво, компаньйоном даного пристрою є смартфон iPhone, камера якого використовується в якості мікроскопа.

Сам винахід являє собою надруковану на 3D-принтері коробочку, поверх якої встановлюється iPhone. Його камера фокусується на зразку крові і знімає 5-секундне відео. Комплектний додаток обробляє його на наявність рухомих мікроскопічних черв’яків (традиційні маркери при цьому не використовуються), що викликають елефантіаз (слонова хвороба) і онхоцеркоз (ручкова сліпота).

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Ліки, що лікують від цих двох хвороб, вельми схожі, але існує інша проблема: якщо пацієнт страждає ще й loa (ця хвороба більш відома як «африканський очний хробак»), то лікування може викликати у пацієнта проблеми з роботою мозку і привести до смерті. Тому аналіз крові перед будь-яким лікуванням — дуже важлива процедура в тамтешніх реаліях.

Вчені планують провести масштабне випробування CellScope Loa, а його першими клієнтами» стануть 40 000 жителів Камеруну.

Джерело: engadget.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments