Главная / Людина / Жіноча любов живе п’ять років

Жіноча любов живе п’ять років

 
 

Сімейне життя між чоловіком і жінкою може тривати скільки завгодно, однак через п’ять років після початку вона неодмінно змінить свою якість. Згідно з даними, отриманими бельгійськими вченими, через п’ять років багато що змінюється в серці жінки. Якщо партнер при цьому не надає належної підтримки, практично неминуче відносинам приходить кінець.

16-08-16-foto-600x375-1

Усього в дослідженні взяли участь 200 жінок, що перебували на той момент у шлюбі тривалий час. Більшість добровольців повідомили вченим, що перші п’ять років подружнього життя були найбільш безхмарними. Проте потім багато чого змінювалося: чоловіки починали втрачати інтерес до них, приділяти мало часу. Спочатку холодок у відносинах приводив до сварок, потім – до розриву.

Опитування показало, що приблизно 80% жінок через п’ять років після початку відносин готові змінити партнера. Лише 20% залишаються вірними обраній долі.

При всьому цьому вчені рекомендують чоловікам не впадати у відчай, а вносити посильний внесок у розвиток сім’ї. Після весілля і початку спільного життя все тільки починається. Прості правила: проводити більше часу разом, рухатися назустріч бажанням другої половинки. Іноді цього достатньо, щоб врятувати сім’ю.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments