Главная / Людина / Жителі центральної Африки є найщасливішими людьми в сексі

Жителі центральної Африки є найщасливішими людьми в сексі

Вчені влаштували опитування планетарного масштабу. В ході анкетування з’ясувалося, що жителі центральної Африки є найщасливішими людьми в сексі.

В Африці проживає близько мільярда людей у найбільш слаборозвинених країнах світу. У цих місцях ніколи не проводили дослідження, присвячених сексуальному задоволенню.

Стівен Кренні з Бейлоровського університету в Уако США пояснює порівняння між жителями Африки і західних країн наступним чином: дослідження, які проводилися в Європі і США не давали чіткої відповіді на питання про вплив громадського показника добробуту в державі не тільки на особистісний рівень достатку, але і на рівень сексуального задоволення.

Причиною тому є відносно рівна та висока ступінь достатку у всіх країнах заходу, яка не дає шансів бачити відмінності щодо статевого життя, в її сприйнятті серед жителів бідних і багатих країн. Крім того в розвинених державах практично немає хвороб, які є в Африці. Наприклад, цілі епідемії ВІЛ або військові конфлікти впливають на якість статевого життя населення.

Аналіз вивчених даних опитування показав, що економічний добробут абсолютно не впливає на ступінь задоволення від статевого життя. В експерименті брали участь, як найбідніші, так і більш заможні громадяни. Крім того рівень сексуального щастя не піддавався загрозам ВІЛ та іншим факторам.

Підсумок того, що у всіх регіонах Чорного континенту, не включаючи Східну і Західну Африки, обидві статі були пропорційно щасливі в сексуальному житті, став несподіванкою для вчених. Адже багато з них припускали, що високий рівень дискримінації такий як експлуатація слабкої статі чоловіками досить негативно позначається на задоволеності жінок і їх статевим життям.

 
comments powered by HyperComments