Главная / Поради / Камін в приватному будинку: краса, затишок і елегантність

Камін в приватному будинку: краса, затишок і елегантність

 
 

З кожним роком домашні каміни стають все більш популярними. Це не особлива мода, просто багато власників прагнуть створити в своєму будинку індивідуальний стиль, додати родзинку приміщення, яка пробудить відчуття комфорту і затишку. Під час вибору каміна або камінної топки багато хто починає вагатися, адже раніше не стикалися з такими виробами і подібним обладнанням. Головні питання, які потрібно вирішити — який камін вибрати і як його встановити? Інтернет-магазин «Енергозберігаючі системи» надасть вам необхідні рекомендації та поради щодо вибору.

07-08-16-foto-600x375-1
Як вибрати і купити камін — відповідність смаку та зовнішнього дизайну

Сьогодні на ринку опалювального устаткування представлені кілька основних видів камінів. Вони відрізняються в залежності від того, чого саме ви хочете домогтися від виробу, за зовнішнім виглядом і за своїми характеристиками.

Основні відмінні риси камінів і камінних топок:

Часткове будівництво. Традиційно каміни будуються з каменю або вогнетривкої цегли. У будинку створюється ніша, в яку потрібно буде вставити міцну камінну топку. Такий пристрій дозволяє зробити обладнання більш вишуканим, спочатку будується під інтер’єр кімнати. Недоліками є необхідність продумування і проектування каміна вже на етапі будівництва будинку.

Повноцінний готовий камін. А ось якщо ви вирішили встановити його вже після закінчення всіх робіт, то слід вибрати готовий чавунний камін. Він не вимагає глобальних перебудов або руйнування стіни. Досить буде вибрати відповідне місце (бажано, щоб це був великий простір для захисту кімнати від вуглинок або іскри) і встановити там замовлений камін. Чавун за своєю природою має високий рівень міцності і тепловіддачі, він не лопається, не тріскається, і не прогорає від високої температури.

Вибір каміна, допомога в установці каміна в будинку

Якщо ви точно знаєте, що саме хочете купити або тільки шукаєте якісне обладнання, то наш інтернет-магазин завжди до ваших послуг. Ви можете зайти на сайт energy-safe.com.ua, де є велика різноманітність камінних виробів, аксесуарів, готових камінів. Наші консультанти нададуть вам потрібні поради і допоможуть з вибором, а професійні майстри зможуть також встановити це обладнання у вас в будинку. Купити камін можна дуже швидко, а користуватися ви їм будете десятки років.Завітайте до нашого магазину та підберіть те, чого душа бажає!

 
comments powered by HyperComments