Главная / Земля / Канаду заливають крижані дощі

Канаду заливають крижані дощі

Майже 56 тисяч споживачів енергії залишилися без енергопостачання в канадській провінції Нью-Брансвік через крижані дощі і снігопади.

f03d2756a02b00d6cb6b185078c7ed5c

За даними енергомережевої компанії NB Power, найбільше постраждали мешканці найбільшого міста регіону Монктон, де через обриви ліній електропередач без світла залишилися понад 34 тисяч домогосподарств, офісів та магазинів.

Аварійні бригади вже приступили до відновлення пошкоджених ділянок. Про терміни завершення робіт не повідомляється. Крижаний дощ став причиною скасування занять майже у всіх школах Нью-Брансвік, а також сусідньої провінції Нова Шотландія. Через негоду в аеропортах регіону були скасовані або затримані сотні авіарейсів. У ряді міст, наприклад, у Фредеріктоні, яке є столицею Нью-Брансвік, було повністю припинено рух громадського транспорту.

За даними Національного метеобюро, в цій частині Канади випаде від 30 до 70 мм опадів. Крижаний дощ місцями, як прогнозують синоптики, зміниться сильним снігопадом, за час якого може випасти від 15 до 25 см снігу. При цьому негода супроводжується сильним вітром з поривами до 80 км на годину (22 метри в секунду).

 

 
comments powered by HyperComments