Главная / Ґаджети / Kindle, Nook або iPad? Що краще вибрати любителям електронних книг?

Kindle, Nook або iPad? Що краще вибрати любителям електронних книг?

Є безліч різноманітних пристроїв для читання електронних книг, але лише деякі виділяються серед інших. Це Kindle від Amazon, Nook від Barnes & Noble і планшет iPad від Apple. У кожного з пристроїв є як свої плюси, так і свої мінуси. Всі вони дуже гарні, але мають деякі відмінності в функціоналі. Якщо ви плануєте купити електронну книгу, але не можете розібратися, за чим саме відправитися в магазин, вам варто ознайомитися з особливостями кожного з цих ґаджетів, щоб полегшити прийняття рішення.

Електронна книга amazon Kindle від Amazon

Є кілька варіантів – з бездротовим інтернетом Wi-Fi з Wi-Fi і 3G одночасно. В останньої моделі шестидюймовий екран типу E Ink. Якщо ви вперше чуєте таку назву, вам варто знати, що це тип екрана, куди більш комфортний для очей, ніж у традиційного ноутбука або стаціонарного комп’ютера. Він нагадує матовий шматок паперу, не відблискує на сонці й нічого не відображає. Книга дуже легка і розміром нагадує звичайну паперову книжку, так що читання буде комфортним – ви швидко забудете, що сидите з електронним пристроєм. Мінусом є швидкість оновлення сторінок. Компанія Amazon постійно працює над поліпшенням, але перегортання все ж залишається більш повільним, ніж у випадку з паперовим виданням. Зручністю Kindle є наявність спеціального браузера для пошуку інформації під час читання, але для звичайного використання інтернету він не підійде. Остання модель книги розпізнає навіть PDF-формат, але файли в EPUB все ще не відкриваються. Бонусом буде можливість ділитись книгами по мережі.

Кому варто вибрати Kindle?

Тим, хто просто хоче насолоджуватися читанням і не прагне до безлічі додаткових функцій. У магазині електронних книг для Kindle є більше дев’ятисот тисяч найменувань, так що для початку вам буде що вибрати для читання. Якщо ви є постійним покупцем Amazon, вас чекають знижки та бонуси.

Електронна книга Barnes & Noble

Є два варіанти пристрою – чорно-білий і кольоровий. Якщо ви хочете тільки читати, вам підійде перший варіант, екран якого схожий на версію Kindle. Це такий же шестидюймовий E Ink. Кольоровий варіант пристрою доповнено семидюймовим сенсорним екраном типу LCD. На такому ви зможете читати не тільки книги, але і журнали, газети, інтерактивні дитячі книги, а також використовувати його для відтворення відео. У будь-версії пристрою є опція, що дозволяє ділитися книгами з друзями. Крім того, є особлива бібліотека, з якої ви зможете скачати свою улюблену книгу на будь-який пристрій з додатком Nook. В магазині Barnes & Noble вас чекають два мільйони найменувань.

Кому купувати цю книгу?

Тому, хто хоче максимально широкий вибір найменувань – тут їх більше в два рази, ніж у Amazon. Крім того, того, хто хоче збагатити свій читацький досвід з допомогою кольорового екрану і безлічі незвичайних нових функцій. Але обов’язково врахуйте: вибираючи кольорову версію, ви скорочуєте час комфортного читання. Екран типу LCD не дуже приємний для очей, тому ви зможете читати куди менше, ніж у випадку з екраном типу E Ink. Якщо ви читаєте не надто багато, це питання вам можна не враховувати.

Планшет iPad

Це не електронна книга, скоріше, це комп’ютерний пристрій, на якому можна ще й читати. У планшета дев’ятидюймовий сенсорний екран LCD. Завдяки значному розміру ви зможете повернути його горизонтально і дивитися відразу на дві сторінки електронної книги, зовсім як у паперової. Але все ж варто врахувати, що екран LCD не так комфортний для очей, як E Ink, тому читання не буде настільки тривалим. З магазину iTunes можна завантажувати не тільки текстові, але і аудіокниги. Пристрій має шістнадцять гігабайтів пам’яті, що дозволить вам зберігати чимало інформації. Більший розмір планшета є перевагою при перегляді книги, але якщо ви плануєте постійно носити пристрій із собою, він може стати проблемою — ґаджет може не підійти для всіх ваших сумок. До того ж варто врахувати, що батарея планшета здатна працювати куди менше, ніж батарея звичайної електронної книги. Останню можна заряджати раз на місяць, а планшет працює без зарядки день.

Кому варто купувати планшет?

Тим, хто хоче поєднувати читання з іншими функціями, наприклад переглядом сайтів в інтернеті або використанням ігрових додатків. Шанувальникам Apple ця модель сподобається більше за інших – це ще один вдалий пристрій марки, який фанати оцінять по достоїнству.

Натхнення: fb.ru

 
comments powered by HyperComments