Главная / Поради / Коли найкраще відпочивати у Венеції

Коли найкраще відпочивати у Венеції

 
 

Сезон відпочинку у Венеції триває цілий рік, звичайно ж, влітку в сезон відпусток наплив туристів на багато більше, окрім того влітку є можливість купуватися в теплому морі і погрітися на сонечку, тому що у Венеції є шикарний піщаний пляж, але літо так само приховує в собі деякі незручності, хоча зараз доступні дешевые авиабилеты онлайн у Венецію. І зараз, порівнюючи три дні у Венеції влітку і тиждень в Венеції взимку, я можу точно сказати, що до Венеції краще їхати в більш прохолодну пору року.

16-06-16-foto-600x344-1

В принципі, в Венеції ніколи не буває холодно так як в Україні, вдень температура навіть взимку практично ніколи не опскается до 0 градусів, так що канали не замерзають. У листопаді температура тримається близько 12-15 градусів вдень, тільки в січні вона опускається до 4-6 градусів вдень і іноді до 0 вночі. Але зима теж не найкомфортніший період, тому що з моря дме дуже холодний вологий вітер, який пробирає до кісток, а на початку грудня місто огортає дуже часто туман і йде дощ.

Влітку теж не буває пекельної спеки, температура градусів близько 30 днем на сонці, але через дуже високу вологість спеку переносити досить складно, навіть 27 градусів здаються нестерпними, постійно обливаєшся потім і тільки й шукаєш укриття від сонця. Тому вологість це перша причина, чому варто їхати в кінці осені-початку зими або на початку весни.

Також, влітку, коли на вулиці спекотно вода починає цвісти, і дерев’яні опори, на яких стоять багато будинків в воді починають підгнивати, так що в місті з’являється специфічний запах, звичайно ж через день до нього звикаєш, але приємного мало. Це друга причина чому варто їхати до Венеції в холодну пору року.

Більш того, влітку у людей сезон відпусток і в місті буде дуже багато туристів, іноді все подивитися і розглянути уважно не виходить через велику кількість народу. Також, в сезон напливу туристів піднімаються ціни — більший попит — дорожча пропозиція, наприклад, влітку поплавати на гондолі годину вдень коштує 100 євро, увечері ціна вже піднімається до 120, а ось в кінці осені годину на гондолі коштує 70 євро днем і 90 євро ввечері . Влітку прогулянка по Венеції обійдеться 25 євро з людини, але повинна набратися група не менше 6 осіб, а ось восени та ж прогулянка обійдеться в 20 євро з людини. Це ще один аргумент на користь відпочинку в холодну пору року.

Звичайно ж, коли комфортніше відпочивати вибирає сам турист, хтось не переносить спеку і вологу, а комусь і +6 вже мороз лютий, але я все ж раджу їхати або восени (кінець вересня-початок листопада) або навесні, коли на вулицях і не холодно і не жарко.

 
comments powered by HyperComments