Главная / Всесвіт / Колишній астронавт NASA: Інопланетяни існують

Колишній астронавт NASA: Інопланетяни існують

Колишній астронавт NASA Лерой Чіао вирішив прокоментувати багаторічні суперечки, що стосуються позаземного життя. Американський підкорювач космосу з упевненістю заявив, що інопланетяни існують. Про це розповідається в зарубіжному науковому браузері Space.

На рахунку Лероя Чіао чотири польоту в космос. Астронавтові NASA довелося в цілому провести на борту Міжнародної космічної станції 230 днів. На думку американського дослідника, інопланетяни існують, і те, що людство досі сумнівається в цьому, назвав верхом самовпевненості.

Чіао пояснив, що Всесвіт настільки великий, що думати про неможливість існування позаземного життя просто нерозумно. Астронавт вважає, що у людства поки що немає ресурсів, з допомогою яких можна було б довести, що ми не одні у космосі, адже позаземне життя може виявитися незбагненно далеким від Землі.

Читайте також: 

Для прикладу, щоб показати сучасні технічні здібності людини, Чіао розповів, що до найближчої зірки, на якій, можливо, є інопланетне життя, доведеться летіти 80 000 років. Однак астронавт NASA визнає, що космонавтика розвивається, і не виключено, що рано чи пізно міжзоряні польоти стануть такою ж звичною справою, як відправка людини на Місяць.

 
comments powered by HyperComments