Главная / Технології / Компанія Boeing створила новий скафандр для астронавтів (фото+відео)

Компанія Boeing створила новий скафандр для астронавтів (фото+відео)

Американська компанія Boeing представила нову модель скафандра для астронавтів, над яким інженери і дизайнери працювали протягом кількох років. Саме цей скафандр буде використовуватися астронавтами транспортного пілотованого космічного корабля Starliner (CST-100), також створеного компаніями Boeing і Bigelow Aerospace на гроші космічного агентства NASA.

31f052171b143bfd6fd78279a96a2d61

Новий скафандр разюче відрізняється від попередніх моделей, що використовуються американськими астронавтами. Інженери в першу чергу прагнули зробити його максимально зручним і при цьому компактним.

 

Скафандр, зрозуміло, призначений виключно для перебування всередині космічного корабля під час запусків і приземлень, він непридатний для виходу у відкритий космос. Костюм на 40% легше попередніх моделей, завдяки чому забезпечує астронавтам більший комфорт і максимальну свободу руху. Він містить в собі шар особливої тканини, що захищає людину від перегріву. В рукавичках є спеціальні вставки, що дозволяють астронавтові використовувати ґаджети з ємнісними сенсорними екранами, не оголюючи при цьому кисті рук. Вбудовані черевики забезпечують доступ повітря до ніг, а їх підошви виключають ковзання завдяки особливому покриттю.


У шолом вбудована повноцінна система зв’язку, що включає в себе всі необхідні електронні компоненти. Полікарбонатний прозорий візор забезпечує астронавтові максимально широкий кут огляду, що дозволяє задіяти навіть периферійний зір.

Нагадаємо вам, що перший тестовий запуск корабля Starliner до МКС заплановано на червень 2018 року. На орбіту корабель буде виводитися за допомогою ракети-носія Atlas V.

 
comments powered by HyperComments