Главная / Ґаджети / Компанія LG презентує модель G6 на місяць раніше

Компанія LG презентує модель G6 на місяць раніше

Одне з найпопулярніших корейських видань «Korea IT News» з посиланням на надійні джерела поділилося зі своїми читачами цікавою інформацією. Виявляється, відомий виробник сучасних пристроїв, LG Electronics, збирається здійснити офіційний реліз наступника смартфона G5 на 1 місяць раніше.

1d2a83af4e0249009fa358323c427f88

Нагадаємо, що попередні мобільні пристрої були представлені в кінці березні 2016 року. Відповідно цілком очікуваним повинен був стати реліз G6 в цей же період. Проте корейський розробник вирішив порушити свої традиції і зрушив старт масового виробництва нової моделі на місяць. Підтвердженням цьому стала інформація про те, що LG попередила своїх партнерів, що надають необхідні компоненти для смартфонів, про необхідність відвантажити їх вже в наступному місяці.

Також варто відзначити, що в Мережі з’явилися припущення, які стосуються такого поспіху з боку LG. Багато користувачів і експертів індустрії мобільних продуктів зійшлися на думці, що представивши флагман раніше своїх конкурентів, компанія хоче збільшити показники продажів.

Натхнення: mobnovelty.ru

 

 
comments powered by HyperComments