Главная / Фото / Концептуальний автомобіль на реактивному двигуні, так схожий на самовар

Концептуальний автомобіль на реактивному двигуні, так схожий на самовар

 
 

Концептуальний автомобіль на реактивному двигуні.

Незвичайні транспортні засоби з’являються досить часто, але модель незвичного зовні з видатними технічними характеристиками просто не могла не привернути увагу. «Реактивний самовар з коліщатками» так жартома говорив винахідник про свою моделі.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Інженер-ентузіаст Колін Ферз у власному гаражі зібрав транспортний засіб, що нагадує, швидше, «самовар з коліщатками». Але сам автор проекту стверджує, що він створив автомобіль на реактивному двигуні, який живиться від балонів з пропаном.

«Реактивний самовар» Коліна Ферза.
 

Максимальна швидкість руху наближена до 150 км/год, а крейсерська швидкість становить близько 100 км/год. Транспортний засіб має дуже низьку посадку і невеликі колеса, що забезпечує додаткову стабільність. Маневреністю кар не відрізняється.

Читайте також: 

Управління здійснюється традиційним способом – за допомогою керма і автоматичної коробки передач. Педалей всього дві – газ і гальма. Розганяється до «сотні» Mario Kart 64 всього за 6 секунд.

Mario Kart 64 — реактивний автомобіль.
 

Експериментальний концептуальний транспорт призначений для руху виключно по шосе. У міських умовах використовуватися Mario Kart 64 не представляється можливим через специфічні технічні характеристики. На відеоролику відеозапис тест-драйву, який був викладений автором винаходу в Мережі.


Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments