Головна / Фото / Концептуальний автомобіль на реактивному двигуні, так схожий на самовар

Концептуальний автомобіль на реактивному двигуні, так схожий на самовар

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Концептуальний автомобіль на реактивному двигуні.

Незвичайні транспортні засоби з’являються досить часто, але модель незвичного зовні з видатними технічними характеристиками просто не могла не привернути увагу. «Реактивний самовар з коліщатками» так жартома говорив винахідник про свою моделі.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Інженер-ентузіаст Колін Ферз у власному гаражі зібрав транспортний засіб, що нагадує, швидше, «самовар з коліщатками». Але сам автор проекту стверджує, що він створив автомобіль на реактивному двигуні, який живиться від балонів з пропаном.

«Реактивний самовар» Коліна Ферза.
 

Максимальна швидкість руху наближена до 150 км/год, а крейсерська швидкість становить близько 100 км/год. Транспортний засіб має дуже низьку посадку і невеликі колеса, що забезпечує додаткову стабільність. Маневреністю кар не відрізняється.

Читайте також: 

Управління здійснюється традиційним способом – за допомогою керма і автоматичної коробки передач. Педалей всього дві – газ і гальма. Розганяється до «сотні» Mario Kart 64 всього за 6 секунд.

Mario Kart 64 — реактивний автомобіль.
 

Експериментальний концептуальний транспорт призначений для руху виключно по шосе. У міських умовах використовуватися Mario Kart 64 не представляється можливим через специфічні технічні характеристики. На відеоролику відеозапис тест-драйву, який був викладений автором винаходу в Мережі.


Натхнення: www.novate.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments