Главная / Технології / Користувач Nexus 6 назвав головну функцію iOS, якої не вистачає в Android

Користувач Nexus 6 назвав головну функцію iOS, якої не вистачає в Android

 
 

Android і iOS — дві лідируючі операційні системи — пристрої під їх контролем зайняли близько 90% ринку в I кварталі 2015 року. Хоча Apple постійно судиться з виробниками через копіювання своїх технологій, дизайн і функціональність вищезазначених платформ сильно різняться.

Android-L-vs-iOS-8-1

Суперечки про те, яка операційна система зручніша, функциональніша і краща в цілому, не вщухають. Давній шанувальник Android і користувач еталонного «гуглофона» Nexus 6 Еван Селлек назвав функцію iOS 8, якою, на його думку, дуже не вистачає апаратам Google.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Популярність планшетофонів за останній час різко зросла, у США ринок смартфонів з великими екранами за рік виріс майже в чотири рази, каже журналіст. Збільшення габаритів пристроїв позначається на юзабіліті, творці програмних оболонок неминуче повинні враховувати цей факт.

Центр повідомлень Android – досить функціональний і зручний інструмент. Звідси можна переглядати повідомлення, включати і вимикати системні функції, керувати додатками за допомогою віджетів. У випадку з музичними додатками, панель дозволяє запускати відтворення, ставити паузу, перемикати треки. Щоб керувати всіма цими функціями, користувач повинен дотягнутися до верхньої межі екрану.

Читайте також: 

Еван Селлек часто слухає музику на Nexus 6. А це означає, для того щоб користуватися плеєром, він змушений відкривати додаток на домашньому екрані, або тягнутися до Центру повідомлень. Останнє пов’язане з великими труднощами. Якщо б у смартфона був 4-дюймовий екран, то з цим би не виникло жодних проблем, говорить Селлек. Журналіст вважає Пункт управління на iPhone виключно правильним інтерфейсом рішенням, особливо для великогабаритних смартфонів.

Andrpid-ios-1

Так як діагональ екрану більшості телефонів перевищує 4,5-5 дюймів, відкривати Центр попередження стає важко. Але тільки таким чином можна отримати доступ до кнопок для управління музикою. Те ж саме доведеться зробити і для того, щоб керувати бездротовими інтерфейсами. З iOS 8 в цьому випадку не виникає ніяких труднощів – достатньо одного свайпа від нижнього краю екрана, щоб викликати Пункт управління.

Журналіст закликає розробників звернути увагу на цю проблему і реалізувати в Android власний аналог Пункту управління iOS. Селлек сподівається, що з поширенням планшетофонів вона обов’язково буде інтегрована в програмну платформу Google.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments