Главная / Поради / Ковбаса для дітей, яку вибрати?

Ковбаса для дітей, яку вибрати?

Ковбаса міцно увійшла в повсякденний раціон сучасної людини, тому на сьогоднішній день вона вважається найпопулярнішим продуктом. Вітрини в спеціалізованих магазинах ломляться від достатку м’ясних виробів, є серед них і ті, які спеціально створюються для дитячого харчування. Ковбаса для дітей відрізняється за складом від тієї, що готується для дорослих. У ній менше м’яса, більше молока вершків та яєць. Крім них до складу можуть входити білкові препарати рослинного походження, сіль, спеції і нешкідливі стабілізатори.

26-10-15-foto-600x500-1

Фахівці звертають увагу на той факт, що основні сорти ковбас не можна використовувати в раціоні дитячого харчування. Дитині сьогодні можна запропонувати лише дитячі сосиски, наприклад, http://kolosbel.by/, до виробництва яких сформульовані особливі жорсткі вимоги та ДСТУ. М’ясо, з якого їх виробляють, завжди відноситься до категорії вищої якості. Воно повинно поставлятися фермерами, що спеціалізуються на екологічному відтворенні худоби. Худобу не можна годувати кормами, приготованими на основі генномодифікованих інгредієнтів, не можна худобі давати антибіотики і колоти препарати, штучно збільшують м’язову масу. Відсутність пестицидів, нітратів, інших токсичних речовин підтверджують спеціальні експертизи, які проводяться в пунктах прийому сировини. Виробники дитячих сосисок ретельно стежать за всім технологічним процесом, існуючі нормативи зобов’язують їх вказувати на упаковці вік цільової аудиторії, для якої виготовляється даний конкретний продукт. Якщо на пачці сосисок ви не знайшли напис, що вказує на те, що даний ковбасний виріб призначений для дітей, не варто її купувати. Назва продукції не визначає, для кого призначена ковбаса.

При виборі пачки звертайте увагу на терміни придатності. Як правило, вироби, призначені для дитячого харчування, не можуть зберігатися більше десяти днів. У відкритому вигляді термін зберігання пачки дитячих сосисок складає всього дві доби. Якщо терміни придатності пройшли, не можна навіть після додаткової теплової обробки давати дітям їсти прострочені сосиски. Вони можуть легко спровокувати отруєння.

Фахівці рекомендують відкладати перше знайомство дітей зі смаком копченої ковбаси на пізніші терміни. Якщо хочеться дати ковбасу варену, краще привчати її їсти відразу з овочевими гарнірами. У компанії з макаронами ковбаса формує дуже небезпечний коктейль, що складається із суцільних вуглеводів. Дорослий засвоїть його добре, але от дитячий організм відреагує на нього дуже болісно.

 

 
comments powered by HyperComments