Главная / Фото / Країни з кращою медициною

Країни з кращою медициною

Всім нам доводиться періодично стикатися з медичними надзвичайними ситуаціями і дуже добре, якщо в країні, в якій ви проживаєте, вони вирішуються без проблем. Це можливо лише в тому випадку, якщо країна входить в список кращих з медичного обслуговування, який складається з урахуванням тривалості життя, вартості охорони здоров’я, а також інших факторів.

(10 фото)


1. Медицина в Швеції (62,6)
Прекрасне здоров’я у Швеції обумовлено тим, що уряд покриває 97% медичних витрат, а людині залишається подбати лише про залишених 3%. Єдине, що не фінансується, так це догляд за зубами, але навіть він частково субсидований і безкоштовний для дітей у віці до 19 років.

2. Медицина в Швейцарії (63.1)
З 2012 року в Швейцарії найвищий рівень тривалості життя: 80,5 років для чоловіків і 85 років для жінок. Медичні послуги лише частково покриваються громадянами, але більшу частину покриває уряд за допомогою медичного страхування.


3. Південна Корея (65.1)
У Південній Кореї одна з кращих медичних систем в світі. Для поліпшення ситуації з забрудненням навколишнього середовища, що призвела до збільшення захворювань, була введена єдина система охорони здоров’я, що надає рівні та справедливі переваги медичного догляду для 100% південнокорейських громадян.


4. Медицина в Австралії (66)
Завдяки універсальній медичній системі федеральному уряду вдається компенсувати близько 75% медичних рахунків громадян, тоді як решта 25% фінансуються приватним медичним страхуваннями. Завдяки субсидіям фінансово незабезпечені громадяни можуть користуватися не покрите урядом стоматологією і оптометрією.


5. Медицина Італії (66.1)
В Італії діє змішана суспільно-приватна система охорони здоров’я. При цьому всі операції в Італії, навіть у приватних лікарнях, абсолютно безкоштовні. Також безкоштовна і невідкладна медична допомога.


6. Медицина в Іспанії (68.3)
В Іспанії не тільки чудова державна система охорони здоров’я, але і дуже компетентні лікарі і чудово навчений медичний персонал. За ліки за рецептом платять через спеціальну систему доплати, де мешканці зобов’язані платити за невелику частину їх ліків, тоді як інша частина оплачується державою.


7. Медицина в Ізраїлі (68.7)
В Ізраїлі універсальна система охорони здоров’я, що вимагає від усіх громадян наявності медичної страховки. На сьогоднішній день Ізраїль славиться сучасним обладнанням в області медицини і добре навченими лікарями та медсестрами.


8. Японське охорону здоров’я (74.1)
В Японії забезпечується універсальне медичне страхування, що субсидує значну частину медичних витрат громадян. Бездомні та люди з низьким доходом звільняються від медичних зборів.


9. Медицина Сінгапуру (81.9)
У Сінгапурі ефективна не тільки державна медицина, але і приватна охорона здоров’я. Система охорони здоров’я в Сінгапурі ефективна і з точки зору фінансування, і з точки зору ефективності.


10. Краща медицина світу – Гонконг (92.6)
Завдяки добре розвиненій медичній системі в Гонконзі краща система охорони здоров’я в світі. У цій країні один з найвищих рівнів тривалості життя та один з найнижчих у світі рівнів смертності в пологових будинках.

 

Натхнення: daypic.ru

 

 
comments powered by HyperComments