Главная / Різні цікавинки / Кредит під заставу майна, чи варто брати?

Кредит під заставу майна, чи варто брати?

 
 

kredyt_250Кредит під заставу майна — це досить неординарний спосіб досягнення своїх бажань. З одного боку, додатково залучені кошти дозволять Вам підвищити свої фінансові можливості, надаючи в якості застави настільки дорогу нині нерухомість. З іншого боку — скрізь є свої негативні нюанси, особливо з ними можна зіткнутися в нашій країні. Так чи варто брати http://kreditor77.ru/?

Перше питання, яке постає перед нами, коли ми чуємо про такі пропозиції — це ризик. Перспективи залишитися без житла — абсолютно неприємні і досить плачевні. Але і можливості досить великі. Майно, яке висить «мертвим вантажем» починає працювати і приносити прибуток.

Кредит під заставу майна — найдоступніший і зручний спосіб отримати додаткові грошові кошти, наприклад, для подальшого розвитку власного бізнесу.

Досвід західних країн показує, що в Європі даний вид кредитування особливо популярніший. У нашій країні можна зіткнутися з такою ситуацією, коли людина бере позику під заставу наявного житла і купує квартиру в новобудові. Перевага така: після завершення будівництва, вартість квартири в ньому починає зростати, і, продавши її можна погасити не тільки кредит, але й заробити. Підводний камінь — загальне положення, яке може виникнути на ринку житла, що будується. Успішна операція — це хороші дивіденди, погана ж означає провал. Найголовніше — правильно вибрати організацію, якій ви будете готові віддати власні кошти. Фірм — шахраїв в даний час досить багато.

Кредит під заставу майна привабливий тим, що позичальникові не доводитися звітувати перед банківською установою, він може направити отримані кошти куди завгодно. Це може бути як подорож, так і навчання або цінні папери. Варто враховувати тільки те, що і ставки по таких позиках вищі — в середньому переплата становить один відсоток. Таке положення можна віднести не до всіх банківських установ. Має важливе значення і валюта позики: в євро валюті та доларах позичати дешевше, але тільки якщо враховувати річну ставку. Кредит під заставу майна видається на строк від десяти до двадцяти років, в той час як споживчі позики всього лише на п’ять років. Але і процентні ставки там великі.

Взяти позику під заставу майна і купити нове житло — заманливо, але знайти банк, який видасть Вам кредит з мінімальним початковим внеском — нереально. Через високу інфляцію банки посилюють вимоги до населення. Тому громадяни, які отримують маленьку зарплату, будуть відчувати труднощі не те що при придбанні житла, а й навіть при спробі взяти його в кредит.

Оформити позику під заставу майна і спрямувати кошти на розвиток бізнесу — мрія багатьох. Але іноді забезпеченням такого кредиту може бути і більш масштабна нерухомість, а її може дозволити собі далеко не кожен.

Сформована ситуація неоднозначна, але точно можна сказати, що кредити під заставу майна дуже вигідні. Якщо порівняти з іншими кредитними програмами, даний вид позики є більш комфортним для подальших виплат (досить низькі процентні ставки), а також перспективним для подальших фінансових вкладень. У свою чергу ризик — це фактор, який супроводжує оформлення будь-якого з кредитних продуктів, але у разі отримання позики під заставу власного житла особливо важливим.

Запам’ятайте одне, якщо Ви міцно стоїте на ногах і у Вас стабільно високий прибуток, кредит під заставу майна — те, що Вам треба для здійснення Ваших бажань.

 
comments powered by HyperComments