Главная / Різні цікавинки / Кредит під заставу нерухомості: швидкий спосіб отримати гроші готівкою

Кредит під заставу нерухомості: швидкий спосіб отримати гроші готівкою

 
 

Ситуація в Україні на даний момент дуже складна, особливо це стосується політичної та економічної сфери. Курс валют зростає з такою швидкістю, що звичайні українці не встигають стежити за щоденним підняттям цін на продукти і товари вжитку. У такій обстановці потреба в додаткових позикових коштах збільшується, але банки, як стандартні установи куди звертаються в першу чергу, практично перестали видавати кредити, а ті, хто видає максимально посилив відсів клієнтів і отримати кредит дуже складно. Наприклад треба мати вік від 26 років, з ідеальною кредитною історією, з мінімальною кредитним навантаженням, з офіційною роботою і великим «білим» доходом. Такими даними можуть похвалитися мале число людей.

Як же виходити з такої ситуації? В першу чергу ви можете знайти финансовую компанию з гарною репутацією і лояльними умовами. Так само вам потрібно мати заставу: авто або нерухомість. І питання вирішене: ви отримуєте потрібну суму грошей під найвигідніші умови.

16-02-15-foto-600x400-1

Які переваги такого виду позики?

Кредит під залог недвижимости більш вигідний тим, що має процентну ставку нижче, а гнучкість дозволяє налаштувати програму так, що платити по ній дуже легко.

Наприклад, ви можете вибрати будь-яку з програм:

  • Ануїтет. Ви платите як у банку щомісяця рівними частинами на весь термін.
  • Класика. Ви платите обов’язковий відсоток, а тіло кредиту в тому розмірі, який вам зручно. Ця схема набагато дешевша. Так само після кожного погашення «тіла», ваш платіж перераховується.
  • Тільки відсотки. Ви можете не платити по самому кредиту взагалі, а оплачувати тільки відсоток, а погасити всю суму в будь-який час. Так само ви можете розбивати на будь-які частини платежі та отримувати пониження оплати.

Так само є додаткові послуги, які не доступні багатьом установам, такі як:

  • Наповнюваність кредиту до 80% від середньоринкової ціни будинку або квартири.
  • Дострокове погашення в будь-який час без єдиних витрат або санкцій.
  • Продовження терміну кредиту на будь-який термін, надається автоматично кожного разу на 1 рік в разі не оплати всього боргу до кінця закінчення терміну договору або за бажанням позичальника.
  • Ні комісії і страховок по позиці.
  • Не перевіряється позичальник за показниками працевлаштування, доходу, кредитної історії або існуючого навантаження. Невелику перевірку на існування і достовірність документів проходить тільки об’єкт застави.
  • Терміни оформлення і видачі просто феноменальні на відміну від тих же банків. Попереднє рішення протягом 1 години, а видача за 1 день.
  • Будь-яка валюта без прив’язки до курсу, що дуже актуально в нинішній ситуації.

Як висновок подумайте, який позика буде для вас вигідніше і ймовірніше та перевіряйте всі документи та договори перед підписанням.

 
comments powered by HyperComments