Главная / Технології / Крилатий квадрокоптер з незвичайним дизайном (відео)

Крилатий квадрокоптер з незвичайним дизайном (відео)

Компанія Krossblade (США) створила прототип радіокерованого квадрокоптера. Як і аналоги, новинка дає користувачеві можливість спостереження і повітряної зйомки «від першої особи», при цьому політ може здійснюватися в двох режимах — «вертолітному» і «літаковому».

23-02-15-foto-600x407-2

Krossblade розробила концепт літаючого автомобіля SkyCruiser, що представляє собою комбінацію аероплана, вертольота та автомобіля. Це квадрокоптер з можливістю вертикального зльоту / посадки, який в польоті використовує крила, щоб досягти максимальної швидкості, а по землі рухається на колесах. Але перш ніж приступити до виробництва повномасштабного літального апарату, компанія вирішила випробувати технологічні та конструктивні рішення на радіокерованій моделі. Якщо розміщений на порталі Kickstarter «вертоліт-літак» SkyProwler («Небесний бродяга») зуміє зібрати необхідні кошти, модель надійде в серійне виробництво.

23-02-15-foto-600x400-3

Як будь-який квадрокоптер, SkyProwler має чотири горизонтальних пропелера, що дозволяють здійснювати вертикальний зліт і посадку або зависати в повітрі. Звичайні вертольоти повинні опустити ніс вниз, щоб летіти в прямому напрямку, але «Небесний бродяга» використовує для цього два вертикальних пропелера в хвостовій частині. Це допомагає знизити лобовий опір при русі вперед.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Якщо користувач захоче зробити політ більш плавним і швидким, він може скласти всі 4 пропелера вздовж корпусу. У цьому випадку політ здійснюється за допомогою крил і двох задніх пропелерів. В «літаковому» режимі економиться заряд батарей, а сама модель може досягти швидкості 134 км / год. Якщо потрібен тільки «вертолітний» політ з зависанням, крила і хвостове опіріння можна від’єднати від корпусу. Тривалість польоту на крилах становить 40 хвилин, а в режимі квадрокоптера — 24 хвилини.

23-02-15-foto-600x348-1

Модель має носовий обтічник, що дозволяє використовувати камеру стороннього виробника. В основному обтічнику розташована камера Krossblade з карданним підвісом, ведуча зйомку з роздільною здатністю 4K на швидкості 30 кадрів в секунду. Вона набагато аеродинамічна камери GoPro. Розміщену в носовому обтічнику камеру можна направити вгору для зйомки неба, що неможливо в звичайному квадрокоптері.

Читайте також: Зйомки квадрокоптера епіцентру виверження вулкана

SkyProwler управляється радіопультом дистанційного керування, які мають додатковий екран для перегляду зображення в режимі реального часу. При бажанні з моделі можна витягнути модуль GPS, який забезпечує політ за заздалегідь обраним маршрутом, і управляти польотом вручну, використовуючи класичний радіоджойстік. У цьому режимі модель буде автоматично слідувати за користувачем, а прості команди типу «зліт» і «посадка» можуть віддаватися в голосовому режимі.

Попередня вартість SkyProwler з камерою роздільною здатністю 1080 пікселів становить 899 доларів, а за модель з камерою 4К доведеться заплатити 1399 доларів.

 

Натхнення: innoros.ru

 
comments powered by HyperComments