Главная / Технології / Кросівки з електронного паперу змінюють свій зовнішній вигляд на ходу

Кросівки з електронного паперу змінюють свій зовнішній вигляд на ходу

Якщо ви купуєте собі багато взуття, щоб не відставати від моди, можливо, незабаром вам вдасться заощадити багато грошей. Девід Коельо оголосив про початок збору коштів на ShiftWear — кросівки з кольоровими дисплеями з електронного паперу з боків.

e6e4f5d31998347eeb7cb4d6dd76b599

Вам знадобиться спеціальний мобільний додаток, за допомогою якого ви зможете моментально змінювати зовнішній вигляд своїх кросівок (Коельо обіцяє створити цілий магазин, де можна буде купувати різні дизайни взуття). Крім статичних картинок, дисплеї зможуть також показувати і анімації. Кросівки можна прати в пральній машинці, а самі дисплеї практично не споживають енергії, якщо ви використовуєте статичні зображення. Творець ShiftWear також планує додати можливість підзарядки кросівок під час ходьби, щоб позбавити вас від необхідності підключати своє взуття до розетки.

Коельо по-справжньому амбітний: хоча мета його краудфандингової кампанії встановлена на рівні 25 тисяч доларів, для запуску виробництва йому знадобиться щонайменше 250 тисяч. Кожному, хто вклав в проект 150 доларів, Коельо обіцяє вислати ShiftWear L1s — базову модель кросівок. Якщо ж ви бажаєте отримати більш дорогі варіанти, вам доведеться розщедритися. Звичайно, немає ніяких гарантій, що команда ShiftWear зможе втілити цей проект в життя, але багатьом з нас буде складно відмовитися від перспективи отримати собі такі кросівки.

Натхнення: hi-news.ru

 
comments powered by HyperComments