Главная / Людина / Курці мають більш низький інтелект, ніж інші хлопці і дівчата

Курці мають більш низький інтелект, ніж інші хлопці і дівчата

Нещодавно реалізовані випробування, здійснені з ініціативи наукових працівників з Шотландії, показали, що нікотинова залежність впливає на рівень інтелектуальних здібностей.

60c62e60a161b459c64f54cd1639fee5

Слід зауважити, що для участі у спостереженнях лікарі задіяли респондентів у віці 64 років. Половина добровольців була завзятими курцями. Співробітники з Університету Абердені прийшли до висновку, що інтелектуальні здібності людей залежать від того, чи має індивід схильність до тютюнопаління. За словами експертів, всі учасники дослідів пройшли кілька тестів з оцінки розумових можливостей і пам’яті.

Після цього, медики порівняли результати проектів з архівними даними, отриманими більше 50 років тому. Як стало відомо, курці відстають від не курців за рівнем інтелекту. Результати всіх тестів показали, що між респондентами фіксується значна різниця у рівні IQ.

Повідомляється, що провідні вчені аналізували соціальний статус добровольців, їх рівень освіти, вживання алкогольних напоїв і багато інші фактори, які могли впливати на здатність до логічного мислення, запам’ятовування і відтворення інформації.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments