Главная / Здоров'я / Куріння під час вагітності може стати причиною втрати слуху дитини

Куріння під час вагітності може стати причиною втрати слуху дитини

Дослідження, проведене працівниками Вільного університету Берліна, довели, що куріння під час і після вагітності пов’язане з порушеннями слуху, пише Zee News. Також встановлено зв’язок зі зниженою вагою народженої дитини.

1-15-02-2017-600-338

Експеримент полягав у перевірці, як нікотин впливає на потомство мишей до народження. Народженні миші також отримували молоко матері з додаванням нікотину. В результаті проведеного дослідження вдалося з’ясувати, що суміш нікотину впливає на розвиток слухових центрів, які відіграють важливу роль в аналізі звуків.

Крім того, у гризунів, які зазнали впливу нікотину, нервові клітини гірше справлялися з функцією передачі інформації іншим слуховим нейронам головного мозку. Куріння також може стати причиною проблем з вимовою і навчанням дітей, що впливає на загальну якість слуху.

Раніше дослідження довели, що куріння під час вагітності може спровокувати передчасні пологи і синдрому раптової дитячої смерті. Відзначається, що висновки стосуються паління класичних сигарет і електронних, а також нікотин-замісної терапії.

 
comments powered by HyperComments