Главная / Здоров'я / Лікування глаукоми в Ізраїлі

Лікування глаукоми в Ізраїлі

 
 

glaukoma_250Лікування глаукоми в Ізраїлі

За статистикою один з десяти жителів планети перебуває в групі ризику або страждає від глаукоми. У цю групу входять люди старше 45 років, які страждають на короткозорість, артеріальну гіпертензію, цукровим діабетом і частими мігренями. Також не останню роль відіграє спадковість.

І своєчасна діагностика та розпочата терапія в клініках Ізраїлю допоможуть відновити здоров’я і швидко повернутися до звичного способу життя.

Глаукомою називається хронічна хвороба очей, при ній відбувається підвищення тиску всередині очі. Внаслідок цього зоровий нерв атрофується, що може призвести до незворотних розладів зору і до сліпоти. У хворих створюється таке враження, що вони бачать навколишній світ через трубу. Але не все так сумно.

Лікування глаукоми сучасними методами

Залежно від ступеня порушення зору, підвищення внутрішньоочного тиску, вам можуть запропонувати два способи лікування.

Медикаментозний — він спрямований на зниження тиску всередині ока, нормалізацію місцевого обміну речовин, поліпшення кровообігу в очному яблуці для гальмування дистрофічних змін.

Лікарські засоби зазвичай використовуються у вигляді крапель для очей.

Хірургічний — застосовується при пізній діагностиці глаукоми, значної втрати зору.
При операції ставлять імплантант, він називається Ахмед. Завдяки йому знижується внутрішньоочний тиск.
Інший метод оперативного лікування — трабектомія з експрес інплантом.

Оперативне лікування дозволяє забезпечити відтік внутрішньоочної рідини з очного яблука по природничим каналах. Операція безпечна, не вимагає складної підготовки, практично не має ускладнень і протипоказань. У кожному разі, всі методи лікування, які застосовується в клініках Ізраїлю, при своєчасній діагностиці, дають чудові результати. Лікарі цієї країни мають високий рівень лікування цього захворювання. А для людини зберігається найголовніше — здатність бачити навколишній світ.

Найбільш успішні фахівці в області корекції зору працюють в клініках Ізраїлю. Наприклад, доктор Елія Левінгер — провідний спеціаліст в мікрохірургії ока. Під час проходження постдокторантури в лікарні «Торонто Вестерн», світовому центрі офтальмології, він придбав величезний досвід, який готовий застосовувати заради одужання своїх пацієнтів. Елія Левінгер є членом Американської академії офтальмологів і Американського співтовариства операцій з видалення катаракт. Ви можете связаться з ним або іншим доктором за вашим вибором, що дозволить підібрати і провести найбільш відповідну саме для вас методику лікування в кращій клініці Ізраїлю за доступною ціною.

Источник

 
comments powered by HyperComments