Головна / Людина / Лікарі пояснили, як погодні умови впливають на працездатність людей

Лікарі пояснили, як погодні умови впливають на працездатність людей

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Слід зауважити, що ініціаторами нових експериментів стали співробітники зі Сполучених Штатів Америки.

5de9aa7d3837a116e793856652798633

В ході проведення спостережень команда провідних науковців зафіксувала, що працездатність представників слабкої і сильної статі залежить від безлічі факторів, серед яких, далеко не останню позицію займають кліматичні умови. Група експертів стверджує, що хлопці і дівчата якісно виконують завдання, якщо на вулиці зберігається похмура і погана погода.

Відзначається, що в ході реалізації комплексних випробувань медики задіяли кілька працівників банківської сфери. З’ясувалося, що всі службовці краще всього працюють в дощових умовах. Експерти припускають, що така тенденція пояснюється психологічними особливостями жінок і чоловіків. Коли працівники відволікаються на думки про прогулянку і відпочинок, це негативно відображається на їх продуктивній діяльності. Повідомляється, що для реалізації нових спостережень науковці не випадково вибрали людей з Японії.

Саме в цій державі начальники ретельно контролюють працездатність своїх підлеглих. Результати проектів опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

 
comments powered by HyperComments