Главная / Людина / Лікарі пояснили, як погодні умови впливають на працездатність людей

Лікарі пояснили, як погодні умови впливають на працездатність людей

Слід зауважити, що ініціаторами нових експериментів стали співробітники зі Сполучених Штатів Америки.

5de9aa7d3837a116e793856652798633

В ході проведення спостережень команда провідних науковців зафіксувала, що працездатність представників слабкої і сильної статі залежить від безлічі факторів, серед яких, далеко не останню позицію займають кліматичні умови. Група експертів стверджує, що хлопці і дівчата якісно виконують завдання, якщо на вулиці зберігається похмура і погана погода.

Відзначається, що в ході реалізації комплексних випробувань медики задіяли кілька працівників банківської сфери. З’ясувалося, що всі службовці краще всього працюють в дощових умовах. Експерти припускають, що така тенденція пояснюється психологічними особливостями жінок і чоловіків. Коли працівники відволікаються на думки про прогулянку і відпочинок, це негативно відображається на їх продуктивній діяльності. Повідомляється, що для реалізації нових спостережень науковці не випадково вибрали людей з Японії.

Саме в цій державі начальники ретельно контролюють працездатність своїх підлеглих. Результати проектів опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

 
comments powered by HyperComments