Главная / Людина / Лікарі спростували небезпека грипу для здоров’я людей

Лікарі спростували небезпека грипу для здоров’я людей

Незважаючи на прийняте твердження про небезпеку грипу, багато дослідників продовжують стверджувати, що дане респіраторне захворювання не є небезпечним для здоров’я організму.

102b5822633297f696f5ab9a79b528ae

На думку провідних науковців, інфекційна недуга не настільки небезпечна, як прийнято вважати. Авторами нових лабораторних і клінічних спостережень стали співробітники Імперського коледжу, розташованого в Лондоні. Команда фахівців заявила, що представники слабкої і сильної статі схильні до зловживання словом «грип». Найчастіше, хлопці і дівчата не страждають в реальності цим захворюванням.

Саркастично висловлюючись на цю тему, психологи кажуть: «наступного разу, коли Ви скажете, що знову захворіли грипом, не дивуйтеся, якщо Ваш керівник просто не повірить у Ваші пояснення». Думка лікарів підкріплена результатами нещодавно реалізованого випробування, яке показало, що інфіковані юнаки і дами вважають простудні недуги грипом.

За словами фахівців, грип – це набагато більш серйозний і небезпечний стан організму, про наслідки якого відомо вже давно. У нових проектах взяло участь 151 доброволець.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments