Главная / Здоров'я / Лікарі виявили 8 головних причин розвитку інфаркту

Лікарі виявили 8 головних причин розвитку інфаркту

 
 

Згідно інформації, наданої науковцями, захворювання серцево-судинної системи є найбільш поширеними серед жителів планети.

10-02-15-foto-600x375-1

При цьому, медики стверджують, що поінформованість людей щодо їх недуг могла б вплинути на кількість летальних випадків. Зокрема, провідні фахівці зі Сполучених Штатів Америки, прийшли до висновку, що на ймовірність появи хвороб серця впливають як мінімум 8 факторів. Головною причиною виникнення недуги є гіпертонія, тобто, підвищений артеріальний тиск. Друга причина полягає в підвищеному рівні холестерину, який сприяє утворенню бляшок.

Третя причина криється в наявності хронічних недуг, таких як діабет або ожиріння. Також важливу роль відіграє спадкова схильність людини. Велике значення в розвитку хвороб серця має вік пацієнта, а також його стать. Нещодавно реалізовані клінічні експерименти показали, що в більшості випадків серцево-судинними недугами страждають представники сильної статі.

Натхнення: Колір обличчя відображає стан серцево-судинної системи

До списку найвпливовіших факторів також увійшов спосіб життя людини і гігієна. За словами медиків, зневажливе ставлення жінок і чоловіків до власного здоров’я робить негативний вплив на стан всього тіла.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments