Головна / Здоров'я / Ліки від старіння почнуть перевіряти на людях в 2016 році

Ліки від старіння почнуть перевіряти на людях в 2016 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

За попередньою інформацією, препарат може збільшити тривалість життя людини до 120 років. Про це повідомляє The Telegraph. Метформін, що входить до складу експериментального засоби, продовжує життя у тварин. Існує велика ймовірність, що такий же ефект буде відзначатися й у людини.

01-12-15-foto-600x400-1

Зараз метформін активно використовують для лікування цукрового діабету другого типу. Вчені припускають, регулярний прийом ліків з метформіном може сильно вплинути на самопочуття літніх людей. Новий лікарський засіб, вважають вчені, є важливим кроком у розвитку медицини. Скоро лікарі перестануть лікувати окремі хвороби і переключаться на лікування старіння організму.

«Якщо ви зосередитеся на тому, щоб уповільнити старіння, ви одночасно сповільніть наступ низки захворювань, пов’язаних зі старістю. Це революція! Я 25 років вивчаю процеси старіння, і ще недавно мені здавалося немислимим, що ми почнемо тестувати такі препарати на людях. Зараз є всі причини вважати, що майбутнє настало» — розповідає Гордон Літгоу, професор з Шотландії.
Перша серія випробувань метформіну на добровольцях відбудеться в кінці 2016 року.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments