Главная / Людина / Літні люди більш відповідально ставляться до своєї роботи, ніж молоді працівники

Літні люди більш відповідально ставляться до своєї роботи, ніж молоді працівники

Як повідомляють фахівці, багато роботодавців воліють молодих співробітників літнім чоловікам і жінкам.

5a363e845bf505493b2b3961ae7a8fdc

За словами вчених, це пояснюється тим, що здоров’я юнаків і дівчат набагато міцніше, ніж загальний стан зрілих дам і представників сильної статі. Проте, провідні експерти зафіксували, що молоді люди частіше пропускають роботу. При цьому, дані співробітники є менш виконавчими і відповідальними, ніж літні жінки та чоловіки. Такий висновок психологи зробили на основі даних, отриманих під час здійснення ряду випробувань.

Читайте також: 

Як повідомляють автори проектів, працівники, які перебувають у зрілому віці, беруть наполовину менше лікарняних днів, ніж їх колеги, які не досягли 30-ти річного порогу. Також вчені відзначили, що літні представники слабкої і сильної статі працюють більш старанно і ретельно. Згідно інформації, наданої лікарями, молоді працівники ненадійні, крім того, вони відсутні на робочих місцях через придумані, а не реальні хвороби.

Дослідники вважають, що така тенденція пояснюється наближенням пенсії. Тобто, 50-річні чоловіки і жінки не хочуть пропускати роботу, оскільки бажають забезпечити себе матеріальною підтримкою в майбутньому.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments