Главная / Авто / Лондонська поліція пересяде на гібридні автомобілі

Лондонська поліція пересяде на гібридні автомобілі

Лондонська поліція має намір замінити кілька сотень патрульних автомобілів гібридними машинами і, можливо, електромобілями.

Це робиться в рамках боротьби з забрудненням повітря в Лондоні. На початковій стадії, протягом 12 місяців, поліція планує закупити 250 автомобілів, що працюють на альтернативних джерелах енергії. Серед них будуть машини на водневих паливних елементах, які будуть вперше використані в якості машин для миттєвого реагування.

Скотланд-Ярд володіє автопарком з чотирьох тисяч автомобілів, і, згідно з наявними планами, має намір протягом року замінити половину наявних патрульних машин гібридними. Лондонська поліція вже закупила 30 гібридних автомобілів для роботи з викликів екстреної служби. Також поліція розглядає можливість закупівлі мопедів на водневих паливних елементах для патрулювання доріг. Зараз поліція вже використовує такі моделі компанії Suzuki.

Також стало відомо, що глава Скотланд-Ярду вів переговори з засновником компанії Tesla Елоном Маском про можливості випробувань його електромобілів у підрозділах поліції.

На програму модернізації поліцейського автопарку планується витратити 21 мільйон фунтів стерлінгів. На ці гроші протягом двох років планується придбати для поліцейських 700 нових автомобілів. В даний час ведуться переговори з декількома автовиробниками, у тому числі Ford, Mercedes, Nissan, Renault і VW.

 
comments powered by HyperComments