Главная / Людина / Люди, які сплять з домашніми тваринами, мають кращу якість сну

Люди, які сплять з домашніми тваринами, мають кращу якість сну

Любителів домашніх тварин давно попереджають про те, що наявність тварин в спальні може негативно вплинути на сон, так як собаки і кішки зазвичай хропуть, рухаються у сні, рано встають і займають місце. Тим не менш, американські учені з клініки Мейо повідомляють, що люди, які обіймають собаку або кішку в нічний час, насправді, мають кращу якість сну. Таким чином, сон зі своїми вихованцями може бути корисний, оскільки люди відчувають себе безпечніше.

c2fcaba2a2dc6e1f15bd324abb47b3a8

Фахівці опитали 150 людей, 49% з яких мали домашніх тварин, і виявили, що люди, які спали зі своїми вихованцями в одній кімнаті або навіть в одному ліжку, відчували себе більш спокійно, впевнено і безпечно, в результаті чого вони краще відпочивали в нічний час.

Було встановлено, що більше половини власників домашніх тварин дозволяли їм спати в своїй спальні або на своєму ліжку. І в той час як 20% власників домашніх тварин скаржилися на перерваний сон через хропіння або блукання чотириногих друзів по ночах, вони зазначили, що наявність вихованця в спальні не викликало жодних серйозних проблем і, навпаки, було перевагою. За словами учасників, це допомагало їм розслабитися і почувати себе в безпеці.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments