Главная / Людина / Медики назвали простий спосіб, що допомагає дітям полюбити овочі

Медики назвали простий спосіб, що допомагає дітям полюбити овочі

 
 

Наукові фахівці реалізували унікальне дослідження, учасниками якого стали 370 школярів.

d6b39ac80d81444f60736bcbc6081b0a

Всі респонденти навчалися у старшій школі. Під час проведення дослідів вчені зафіксували, що підлітки у 4 рази частіше за інших респондентів вибирають овочевий салат на обід у шкільному закладі. За словами експертів, така тенденція пов’язана з тим, що діти самостійно вирощували дані інгредієнти. Слід зазначити, що вивченням отриманих відомостей займалися лікарі з Корнельського університету, а також представники Університету Огайо.

Читайте також: 

Як показали досліди, до того, як стали додавати в салат вирощені школярами овочі, попит на подібні страви був вкрай низьким. Однак, після того, як кухарі почали включати харчові продукти добровольців, бажання з’їсти такий салат на обід зросла в кілька разів. Тепер більше 10% школярів воліють з’їсти саме той салат, до складу якого входять овочі, вирощені респондентами самостійно.

Завдяки таким змінам, рівень споживання корисних товарів істотно збільшився. На думку вчених з Медичного дитячого госпіталю, дана методика допомагає привчити дитину до здорового харчування.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments