Главная / Людина / Медики розповіли про простий засіб, що дозволяє людям боротися зі стресом

Медики розповіли про простий засіб, що дозволяє людям боротися зі стресом

За словами експертів, в ході здійснення лабораторних і клінічних випробувань лікарі виявили новий засіб, який здатен боротися зі стресовими ситуаціями.

2520d9ab2e2f71f8ea91ee152ce4e4f2

Слід зауважити, що ініціаторами спостережень стали співробітники зі Школи медицини при Єльському університеті. Як стало відомо, результати проектів опубліковані в журналі під назвою Clinical Psychological Science. Виявилося, що здійснюючи якусь корисну дію, спрямовану на благо громадськості, людина автоматично долає щоденний стрес. Медики стверджують, що надаючи допомогу людям, чоловіки і жінки покращують власне самопочуття.

Більше того, психологи сходяться на думці, що з часом емоційні реакції чоловіків і жінок на складні життєві ситуації стають м’якшими. Нове дослідження показало, що коли людина допомагає іншому – це неодмінно відбивається на її стані здоров’я. Ініціатором експериментів стала Емілі Енсіл. У спостереженнях взяли участь 77 респондентів.

Вік всіх добровольців становив від 18 до 44 років. Дослідження реалізовувалися протягом двох тижнів. Автори дослідів впевнені, що просоциальное поведінка може стати потенційним ліками від стресу.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments