Главная / Здоров'я / Медики розповіли, як до старості зберегти здоров’я

Медики розповіли, як до старості зберегти здоров’я

 
 

Багато наукових працівників не один раз нагадують про те, що людству варто серйозно задуматися про власний спосіб життя і стан свого тіла.

15b8e8681510852d53ae86199e834a72

За словами фахівців, медики з усього світу з року в рік пропагують здорове харчування і заняття фізичною працею, стверджуючи, що саме ці 2 фактори вважаються запорукою міцного здоров’я та довголіття. Твердження експертів на цей рахунок небезпідставні. Безліч лабораторних і клінічних проектів, реалізованих провідними співробітниками дослідних центрів, довели, що саме спорт і раціональне вживання товарних інгредієнтів сприяє підвищенню ймовірності довголіття.

Читайте також: 

Для підтримання здоров’я на належному рівні зовсім не обов’язково жити в «особливих місцях» або регулярно відвідувати спортзал. На думку науковців, достатньо щодня виконувати кілька фізичних вправ. Однією з таких вважається «крило кажана». Його можна виконувати кожен день по кілька разів. Тривалість процедури займає всього декілька хвилин. Більш простим методом, що дозволяє зміцнити тіло, є ходьба. Що потрібно. Встати в кроці від стіни, зігнути руки, помістити великі пальці в район пахв, притулитися ліктями до стіни. У такому положенні слід залишатися не менше 10-15 секунд, після чого потрібно розслабити м’язи, випрямитися і повторити вправу ще кілька разів.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я настійно рекомендують робити не менше 10 тисяч кроків на день.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments