Главная / Людина / Медики визнали Парацетамол неефективним в лікуванні грипу

Медики визнали Парацетамол неефективним в лікуванні грипу

Прийом Парацетамолу для полегшення грипу не несе жодної користі, йдеться в новому дослідженні вчених з Медичного науково-дослідного інституту Нової Зеландії. За словами експертів, даний препарат не полегшує лихоманку, а також інші симптоми грипу, такі як біль.

4161e9c0433756ee4dffd11f3beabaa9

У ході дослідження вчені не виявили суттєвої різниці в температурі тіла між 40 страждаючими від грипу людьми, які отримували Парацетамол протягом 5 днів, і 40 пацієнтами, що одержували фіктивні таблетки. Не було відзначено також ніякої різниці в тому, як хворі характеризували своє самопочуття.

Дослідники спочатку припустили, що прийом Парацетамолу може бути шкідливим, оскільки вірус грипу не може реплікувати при більш високих температурах, а при зниженні температури вірус, можливо, процвітав, але було встановлено, що це не так. Побоювання фахівців були викликані дослідженнями на тварин, які зазнали впливу грипу, які показали, що тварини, які отримували Парацетамол та інші препарати для контролю за лихоманкою, частіше вмирали від вірусу. У новому дослідженні було встановлено, що Парацетамол був шкідливим, але також не була встановлена і його користь.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments