Главная / Екологія / Мексиканський студент перетворює водні гіацинти в біопаливо

Мексиканський студент перетворює водні гіацинти в біопаливо

Хосе Еспехель знайшов унікальний спосіб переробляти водні гіацинти в біопаливо. Рослини на території США незабаром можна буде використовувати в якості біоетанолу.

Водний гіацинт — рослина, яка поширена у величезній кількості на території Мексики. Тепер же, окрім естетичної функції, ця рослина може виступати в якості біоетанолу — добавки, яку зараз багато країн використовують в паливі.

Це дозволить суттєво знизити вартість бензину в Мексиці. Тут водних гіацинтів дуже багато, а спосіб їх переробки на біоетанол досить дешевий. Подібним способом зараз «розбавляють» паливо в Бразилії, але за допомогою «корисних» культур — кукурудзи і цукрового очерету.

За свою розробку мексиканський студент удостоєний номінації на Нобелівську премію. Якщо технологію в майбутньому почнуть використовувати повсюдно, то велика ймовірність здешевлення палива в багатьох бідних країнах, де ці рослини проростають. Приміром, вони широко поширені у В’єтнамі та Нігерії. Там поки рослина приносить лише проблеми місцевим жителям і знищують флору у водоймах, повідомляє actualnews.org

 

 
comments powered by HyperComments