Главная / Інтернет / Менше 40% світового населення користуються інтернетом

Менше 40% світового населення користуються інтернетом

 
 

На сьогоднішній день приблизно 3 млрд жителів Землі мають доступ в інтернет. Такі дані наводяться в звіті «State of Connectivity: A Report on Global Internet Access», підготовленому некомерційною організацією Internet.org, яка за підтримки компанії Facebook займається розповсюдженням доступу в глобальну мережу по всьому світу.

1-27-02-2015-600-371

Хоча нинішній показник є великим досягненням, частка людей, що виходять онлайн, в загальній чисельності населення становить лише 37,9%, підрахували фахівці, зазначивши, що в розвинених країнах це співвідношення істотно вище — близько 78%, а в країнах, що розвиваються нижче — 32%.

Більшість людей, що не мають підключення до інтернету, проживають в країнах, що розвиваються. Зокрема, в ряді держав Африки доступом в мережу користуються лише 16,9% населення, тоді як в Північній Америці показник сягає 84,4%.

Читайте також: Дешевий супутниковий інтернет для всіх землян

Дослідження також показує, що поширення доступу в інтернет сповільнюється вже четвертий рік поспіль: у 2014 роки темпи зростання скоротилися до 6,6%, тоді як у 2010 році прогрес становив 14,7%. Якщо тенденція до зниження збережеться, рубіж у 4 млрд людина з доступом в інтернет буде досягнутий не раніше 2019 року, сказано в звіті.

Оскільки більше 90% населення планети проживають в місцевості, охопленій мобільним зв’язком, основною перешкодою, що стоять на шляху повсюдного поширення онлайн-доступу у світі, фахівці називають брак коштів для оплати таких сервісів. Крім того, деякі люди не виходять в інтернет через те, що не знають про його існування, або тому, що в Мережі занадто мало контенту на їхній рідній мові.

Натхнення: dailycomm.ru

 
comments powered by HyperComments