Головна / Різні цікавинки / МФУ Samsung SCX-3205 — легкий і якісний друк документів

МФУ Samsung SCX-3205 — легкий і якісний друк документів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Loading...
 
 

Samsung SCX- 3205З цієї статті, потенційні користувачі офісної друкуючої техніки, зможуть дізнатися про лазерний МФУ Samsung SCX-3205.

Компанія-виробник Samsung випустила на ринок свій новий досить компактний і ергономічний багатофункціональний апарат — SCX- 3205, який володіє непоганим функціоналом. Цей невеликий за розмірами, але дуже елегантний апарат легко поміститься на Вашому робочому столі або поруч з ним.

У SCX- 3205 є багато додаткових функцій, які полегшують роботу з апаратом. Наприклад, функція друку екрану, а також функція друку документів натисненням однієї кнопки. Ви зможете надрукувати на ньому абсолютно будь-який текстовий документ. Головне — не забути купити купить картридж Samsung MLT — D104X (на 700 стор) або MLT- D104S (на 1500 стор), які зроблять Ваш текст чітким і насиченим. І подбайте про те, щоб це був оригінальний картридж Samsung. До речі, купити картридж в Москві іноді буває складно, мається на увазі справжній оригінальний розхідник. Зате вони є в інтернет-магазині КартСейл. Тут Ви можете придбати SAMSUNG ML-1520D3, SAMSUNG ML — 1210D3, SAMSUNG ML — 1610D2 та ін. Асортимент дуже великий.

Пристрій практично безшумний. Він трохи тихіший від негучної розмовної мови (40-45 Дб). Працює швидко (до 16 стор ф. А4 в хвилину), кнопочка живлення розташувалася таким чином, щоб завжди бути під рукою користувача. Тобто конструктори подбали не тільки про якість друку, вони створили користувачам максимальний комфорт в роботі з МФУ.

Натиснувши 1 раз кнопку PrintScreen, користувач з легкістю зможе роздрукувати картинку, що знаходиться на екрані. Якщо кнопку утримувати довше, то на друк виведеться лише вміст активного вікна. МФУ Samsung SCX- 3205 ще вміє заощаджувати Вашу папір. Причому робить це одним натисненням на кнопочку економічного друку.

Розміри Samsung SCX- 3205 становлять: у довжину 388 мм, в ширину 299 мм і у висоту 234 мм (вельми скромні габарити). Лише деякі принтери і МФУ інших виробників зможуть похвалитися такою компактністю. МФУ Samsung SCX- 3205 розроблявся для забезпечення найбільшої продуктивності друку та виконання інших важливих завдань. З ним Ви можете копіювати і сканувати документи, витрачаючи на це мінімум нервів і сил.

Розроблені спеціальні програми, такі як: Samsung AnyWeb Print — дозволяє перетягувати і виділяти зображення і тексти з різних web -сайтів на нову, що не заповнену сторінку; AnyWeb Print — допоможе обробити цікавлячу Вас графічну інформацію, створені для спрощення роботи з принтером.

Технічні характеристики МФУ:

Планшетний тип скануючого пристрою.
Інтерфейс: USB 2.0, USB.
Тип і формат використовуваної папери: звичайний папір, етикетки, прозорі плівки, картки, поштові листівки; B5, ISO, A5, A4.

Використовувати принтер можна в невеликих організаціях або будинку.

 
Loading...
comments powered by HyperComments