Главная / Технології / Мікроскоп з LEGO допоможе зазирнути у світ мікробів і бактерій

Мікроскоп з LEGO допоможе зазирнути у світ мікробів і бактерій

LEGO — це вже давно не просто дитячий конструктор. З цих пластикових штуковин, які приносять стільки болю, якщо на них наступити, можна зібрати багато чого цікавого, наприклад, справжнісінький мікроскоп. Зрозуміло, не бутафорський — у ньому є вся необхідна оптика для вивчення того, що не дано побачити неозброєним оком.

До речі, виглядає конструкція досить солідно і навіть брутально — зовсім не так, як звичайні нудні мікроскопи. Автори витвору побудували його на основі конструктора LEGO X-Pod. Судячи з усього, ціна такого мікроскопа все ж вища звичайного заводського, але, як би там не було, задумка дуже цікава.

А ще з LEGO можна відтворювати тривимірні картини якихось подій, що мали місце бути в історії людства. Наприклад, зовсім недавно була показана 3D-інсталяція на основі кубиків LEGO, що демонструє одне з важливих битв часів Другої Світової Війни. Мікроскоп — це, звичайно, не так глобально, але зате вже точно набагато більш корисно та інформативно: ним, наприклад, можна привернути увагу дитини до вивчення біології та інших предметів, де необхідно розглядати мікроскопічні елементи.

Натхнення: www.gizmonews.ru

 
comments powered by HyperComments